Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 16:42, 24 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
abiko napisał(a)


Kasia zgadzam się z Tobą! Sylwia.. postępy kochana Fajne zdjęcia, super, że wam się tak wypad udał.. i zakupy widzę niezłe znowu miałaś sadzenie..

Aguś sadziłam na dwa razy bo nie miałam kwaśnego torfu i azalki z kiścieniem dopiero wczoraj poszły do właściwej ziemi. Myslisz , że lepsze fotki są mnie się wydaje, że dobre są tylko te kiedy słońce świeci, albo wyłazi moja nieznajomość sprzętu
Dzisiaj jeszcze w Krakowie dokupiłam sosnę limbę , bo pierwsza się super spisuje
I firletke o czerwonych lisciach i pomarańczowych kwiatach jakaś argh..... coś tam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:49, 24 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
eee_taam napisał(a)


Reniu ja tu czytam też ..ja ci dam dziada! ...kleofas-węglarczyk ...ale rzeczywiście się idealnie wpasował ...a u mnie się walał po kątach

PS. Sylwia ..spodziewałam się większych zakupów zwłaszcza że wiedziałaś ze transport jest

azalia homebush ....oj utkwiła mi w głowie

Justynka nie tylko my kupowaliśmy , Kondzio też ,a jakbyś widziała jak załadowaliśmy auto .....z pod roślin mało co było nas widać
Homebush cudna i jaka pachnąca Któraś nawet mówiła, że ma takie perfumyKwiaty pełne kule, kolorek delikatny taki stonowany przy czerwieniach i żółciach
Cieszę się , że Kleoś trafił do mnie szkoda, żeby się po kątach miał przytulać....u mnie dostał rolę główną strażnika źródła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 17:54, 24 maj 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja sobie wyobrażam, jak wy tam siedzicie załadowani, ale łupy wszyscy mamy extra, mocniej pachnie ta, co z Kondziem wzieliśmy Kilin
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:56, 24 maj 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)

No u mnie też nie ma.......może po drodze do Ciebie zabłądził , albo Ktoś go zabrał do siebie i brakło.......dzięki temu koszenie zaczęte kolejny raz i wszystko posadzone , a od jutra plewię plewniki bo w niedzielę mam gości

To się rozszalała towarzysko
fajnie już, że w ziemi, ale i tak musisz latac i podlewać, zanim zaskoczą, u nas susza i ciągle bez deszczu.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 20:51, 24 maj 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)


Piękny wazon, i kilka nowych rzeźb przybyło, wizyta u Gosi była, fajnie jest się zaprzyjaźniać z ogrodowiwskiem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 21:12, 24 maj 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A mnie się Kleofas z Gandalfem kojarzy . Genialne mu miejsce znalazłaś .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Bogdzia 21:33, 24 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Obejrzałam zakupy i zdjecia ze spotkania, super było .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 21:39, 24 maj 2016


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
zaglądnęłam, bo w końcu weszłam na ogrodowisko... miłe spotkanie , zakupy fajne
____________________
marzena O....!
jolanka 22:00, 24 maj 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
sylwia_slomczewska napisał(a)

Justynka nie tylko my kupowaliśmy , Kondzio też ,a jakbyś widziała jak załadowaliśmy auto .....z pod roślin mało co było nas widać
Homebush cudna i jaka pachnąca Któraś nawet mówiła, że ma takie perfumyKwiaty pełne kule, kolorek delikatny taki stonowany przy czerwieniach i żółciach
Cieszę się , że Kleoś trafił do mnie szkoda, żeby się po kątach miał przytulać....u mnie dostał rolę główną strażnika źródła


W ty co piszesz, a właściwie, jak, słychać tyle radości i podekscytowania, że przyjemnie się od razu robi na sercu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 22:01, 24 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Milka napisał(a)
Ja sobie wyobrażam, jak wy tam siedzicie załadowani, ale łupy wszyscy mamy extra, mocniej pachnie ta, co z Kondziem wzieliśmy Kilin

No wiem ,ale w moich rozmiarach nie widziałam, a kolejnej dużej donicy już byśmy do samochodu nie upchnęli
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies