Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 23:14, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gocha napisał(a)
Witaj Kasiu. Jestem tu nowa a nawet bardzo nowa żeby nie powiedzieć zielona. Przeglądam już od paru dni mnóstwo wątków na Ogrodowisku. A wpadłam tu przez czysty przypadek. Ale czuję że wpadłam na dobre. Starałam się prześledzić Twój wątek narazie w skrócie. To bardzo dobry pomysł prowadzić dokumentację budowy i powstawania ogrodu. Ja tak robiłam ale to już 14 lat temu. Aha zauważyłam że jesteśmy chyba z jednej okolicy. Bardzo Ci kibicuję i będę śledziła dalej jakie nowości u Ciebie. Pozdrawiam. Jak się zbiorę to może ja też napiszę swój wątek.


Cześć Małgosiu bardzo fajnie, że dołączyłaś do naszego grona i grupa regionalna się wzmocniła
Daruj sobie czytanie całego wątku )) to już historia ) najważniejsze co będzie, chociaż dotychczasowe doświadczenia stanowią bazę działań przyszłych
Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się na targach
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:15, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Mala_Mi napisał(a)


Super wygląda
I przepisy BHP


))
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:17, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
asiach napisał(a)
Ta Twoja nazwa jest adekwatna do Twojego wątku Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.


Asiu jak dojdę do końca pierwszego tysiąca to następna część będzie miała inny tytuł ) nawet powinnam już zmienić, to może wszystko by szło lżej )
Pozdrawiam ciepło
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:18, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
popcarol napisał(a)
Zaglądam, pozdrawiam! Pogoda dobra, dach skończony??
pozdrawiam!!


Dzięki, że czuwasz pogoda w kratkę :/ o budowie już nic pisać nie będę, skupię się na temacie przewodnim forum )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:21, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marzena2007 napisał(a)
Czekamy na postępy prac aby zdecydować o kolorach okien


Marzenko wolałabym już decydować o kształcie i kolorze rabat )) robię przerwę w pisaniu o budowie, bo wolę o roślinach - relaksujące i bardzo miłe)
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:23, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
grembosia napisał(a)
Kasiu, piękny dom powstaje, jestem pod wielkim wrażeniem!
Konsekwencja bieli z grafitem wygląda bardzo elegancko.
Życzę trafnych dalszych wyborów, bo jeszcze sporo ich przed Wami.


dziękuję za odwiedziny nawet nie mam siły myśleć o tym ile jeszcze przed nami ;(
będę teraz pisać tylko o roślinach
Ściskam serdecznie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:26, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
rozajerycha napisał(a)
Alllllllllllllle dach !!!


Hej Martuś
mam dla Ciebie coś kwiatki od Ciebie

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:27, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marga napisał(a)
Hej Kasiu,
Byłam b.ciekawa Twojego dachu (u mnie też budowa cały czas) i dzisiaj patrzę...JEST! Naprawdę piękny kolor! Gratuluję dobrego gustu
Będę zaglądać.
Pozdrawiam serdecznie


Hej Marga
musimy się wspierać bo ja mam chwilowo dość.... Ale również kibicuję i zaglądam
Ciepło pozdrawiam


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:29, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Maria667 napisał(a)
I będzie piękny dom do pięknego ogrodu
Pozdrawiam.


Cześć to wielkie wyzwanie )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:32, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Mala_Mi napisał(a)
Przybiegłam z nadzieją na ujrzenie wyszperanego Luja To by były już 3


.....nadzieja umiera ostatnia tzn. moja nadzieja na jego odnalezienie, bo nigdzie pod ręką go nie ma i nie mam pojęcia gdzie może być ) istnieje ryzyko, że go wywaliłam nieopatrzenie jak jeszcze nie wiedziałam jak może okazać się przydatny ) może się odnajdzie, ale niestety nie mam teraz czasu na poszukiwania, buuu )
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies