Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 22:39, 26 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
dajana napisał(a)


Kasiu odpisałam ci u siebie ale i tak przyszłam w odwiedziny .Przepraszam ale z braku czasu rzadko udaje mi się być na bieżąco w innych wątkach Nie wiedziałam nawet ze budujesz dom Dachówka luksus ja tez mam ceramiczną w moim przypadku Creatona. Nie żałuj pomimo dziury budżetowej ,tylko dobre materiały gwarantują nie tylko efekt wizualny domu, ale tez długowieczność materiałów całego domu . Dach to czapeczka i jest tak ważna jak dla każdej kobiety buciki .Może być skromny ubiór ale kiedy buty są eleganckie każda kobieta wygląda szykownie a jak przy tym się rusza a kiedy dołożę fryzurę to reszta już nie ma znaczenia śliczny masz dach .Cos za cos się opłaci, i ja rezygnowałam z czegoś na rzecz innej rzeczy w dobrej jakości za angielska kuchnie z drewna i rekuperator mam dach i drewniane okna z okiennicami, teraz zmagam się z wykończeniem wnętrz ciężko idzie bo dziura spora Niby tylko meble ,ale nie żałuje nawet jeśli to troszkę trwa .Nie będę ci wybierała koloru ani okien ani elewacji Wybrane przeze mnie kolory które nie są uniwersalne są i kłopotliwe, muszę się jednak trzymać bieli i gołębich odcieni ,co dostarcza mi troszkę kłopotu ale cóż skoro taki wybrałam muszę kontynuować go dalej .Obiecuje częściej do ciebie zaglądać Zyczę powodzenia w budowie bo to trudny okres a fachowcy bez pilnowania robią co chcą ale ty już chyba o tym wiesz .Pozdrawiam serdecznie


Witaj Dajanko wiem dobrze co znaczy brak czasu
w życiu trzeba dokonywać różnych wyborów i kompromis bywa nieodzowny no nie mogłam pójść na kompromis odnośnie czapeczki biłam się z myślami troszkę pewne rzeczy się odwloką, ale finalnie, z perspektywy czasu będę zadowolona
Twoje kolory są piękne, już to pisałam i najważniejsze, że Ty jesteś szczęśliwa
Ściskam serdecznie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:40, 26 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Tess napisał(a)
Czy ja już pisałam, że dach jest świetny?
Dachówka prima sort.
Zaszalałaś, Dziewczyno
Tesiskam


Tessiu, dzięki jak szaleć, to szaleć )))))
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monteverde 22:41, 26 mar 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
KasiaWB napisał(a)


nie mam pojęcia jaka to róża taką kupiłam napisane, że niby angielska, ale odmiany nie podano. Powtarza kwitnienie i to jak , kwiaty są skupione na jednym pędzie - chyba 5, ma duże kwiaty i ładnie pachnie posadziłam ją w ubiegłym roku i nieźle wyrosła
znalazłam takie zdjęcie

Kasiu powycinaj cienkie słabe gałązki a pozostałe skróć o 1/3 długości oczkiem na zewnątrz
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
KasiaWB 22:41, 26 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
anna_pisalska napisał(a)
Piękny dom i piękna wiosna w ogrodzie


Aniu, dziękuję jeszcze wiele pracy przed nami. Wiosna narazie skromniutka, bo zimno
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:43, 26 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
monteverde napisał(a)

Kasiu powycinaj cienkie słabe gałązki a pozostałe skróć o 1/3 długości oczkiem na zewnątrz


Tak jest! ) pewnie w sobotę to zrobię, o ile nie będzie zlewy,
Dziękuję Aniu za pomoc
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:45, 26 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
bartek_luberda napisał(a)
Ale to cieszy jak coś się dzieje na budowie Byle do przodu


Dziękuję za odwiedziny cieszy i przeraża zarazem )) ale fakt, najważniejsze, że do przodu ) i jestem bliższa realizacji ogródka ))
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:08, 26 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Naładowałam akumulatory i idę spać o normalnej porze ) dobranoc
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Marga 08:16, 27 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Hej Kasiu,
Wpadłam z rewizytą. Ależ u Ciebie się dzieje. Praca na działce widzę wre. Będziesz miała piękny domek!
Wiosenne kwiatuszki ślicznie Ci kwitną a pasiaste iryski cudo!
Mamy dzieci z tego samego rocznika
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród dla moich synków
paulina_wero... 08:19, 27 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
KasiaWB napisał(a)


Witaj budowa to mozolny projekt z ogródkiem, szczególnie małym można się szybciej uporać sama zobaczysz, nawet się nie obejrzysz jak będziesz miała ogród, no i domek od czegoś trzeba zacząć, a jak masz już działkę, to już krok do przodu
Pozdrawiam


działkę mam już 3 lata i nic się nie dzieje dopiero jak na Ogrodowisko trafiłam to cosik zaczynam robić no i mam nadzieje że mój M weźmie się za fundamenty przynajmniej pozdrawiam
____________________
Nieuporządkowana działeczka
justi 13:07, 27 mar 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Kasiu w kwietniu w tym roku??


http://www.eden.targi.lublin.pl/aktualnosci

____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies