Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

kitek81 23:09, 21 maj 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Kasiu, jakie masz śliczne, dorodne roślinki aż trudno uwierzyć, że tak urosły w ciągu paru tygodni! dobrze im u Ciebie
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
grembosia 00:38, 22 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Ależ wszystko pięknie się rozrasta!
Ty jednak masz bardzo porządnych budowlańców, przecież oni pracują w rabatach, a kwiatki nietknięte.
U mnie też truskaweczka w doniczce na tarasie.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
KasiaWB 19:59, 29 maj 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
agniecha973 napisał(a)
Ależ tu busz! Wszystko rośnie jak na drożdżach. Dawno mnie tu nie było. Kasiu, powiedz w skrócie jak wygląda u Ciebie syt. z budową? Dom już stoi, prawda? Pamiętam, że miał być mur z cegły i pamiętam, że były w związku z tym różne plany. Jak to się wszystko potoczyło? Wokół domu jeszcze nie sadziłaś nic? Kiedy startujesz z docelowymi rabatami?
Zasypałam cię gradem pytań
Pozdrawiam


Cześć Aga cieszę się, że mnie odwiedziłaś mnie również dawno u siebie nie było, ale ciągle coś się dzieje i nie mam tyle czasu co wcześniej.
Wszystko pięknie buja, ale niestety u nas bardzo pada deszcz, więc nie wiem czy będę miała szansę nacieszyć się kwiatami....a pąki pękają, ale deszcz zbija kwiaty
Zakończyliśmy tzw. SSO i już można siedzieć na tarasie )
Mur jest wybudowany w części tam gdzie to było możliwe. Dalsza część pojawi się z czasem Wokół domu jest obsadzone w 50 %, bo dalej jeszcze ruszyć nie można. Docelowe rabaty może za rok ? chciałabym, ale to zależy od innych prac.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:02, 29 maj 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Alisonek napisał(a)
Kasiu dzięki za nowe zdjęcia, oj zmieniło się od zeszłego roku teraz wszystkie rośliny sa dojrzałe i wielkie jak przyjdzie słonko i zaczną sie kwiatki otwierać to dopiero będą widoki Pozdrawiam cieplutko


niestety zdjęć mam mało, bo i czasu nie ma, ale również pogoda nieciekawa - ciągle leje. I chyba niestety nie nacieszę się widokami....
Największy efekt widać porównując obecne zdjęcia ze zdjęciami z 2011, który to rok był pierwszym dla nas sezonem
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:03, 29 maj 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gocha napisał(a)
Witaj Kasiu. Fajnie, że wróciłaś po krótkiej przerwie. Super, że są nowe fotki. Pozdrawiam


Witaj Gosiu ja wciąż między przerwami ) fotek malutko
Słonecznie pozdrawiam, bo brak nam słonka
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:04, 29 maj 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
A_gawa napisał(a)


Hosty do schrupania! Mniaaam!


Dzięki hosty już wypadałoby przesadzić i podzielić, ale jeszcze nie mogę :/
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:10, 29 maj 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
popcarol napisał(a)
Kasia, ale busz u Ciebie! Czym Ty je karmisz, że tak rosną?
Moje siane ostrogowce z ubiegłego roku też kwitną

pięknie!!

pozdrawiam!


Hej Karolinka rosną, chyba dlatego, że mało o nie dbam ))) tylko na wiosnę dostały papu, a teraz to od przypadku, bo czasu brak myślę, że wszystko znacznie lepiej rośnie jak już dom stoi, bo rośliny nie są cały dzień na patelni, są trochę na słońcu a trochę w cieniu i od razu lepiej wyglądają
Ja też siałam ostrogowce, ale jak już pisałam nie sądziłam, że coś z tego będzie to nowe doświadczenie, ale widać, że ładnie wschodzą z nasion czyli samemu też można
to w temacie, dla Ciebie ostrogowiec Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:15, 29 maj 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kitek81 napisał(a)
Kasiu, jakie masz śliczne, dorodne roślinki aż trudno uwierzyć, że tak urosły w ciągu paru tygodni! dobrze im u Ciebie
pozdrawiam


Cześć Kasiu oj rośnie wszystko tylko nie mam czasu się nimi zająć z braku czasu pierwszy raz nie mam jeszcze o tej porze kwiatów na balkonie... ale nadrobię, może w przyszłym tygodniu
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:19, 29 maj 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
grembosia napisał(a)
Ależ wszystko pięknie się rozrasta!
Ty jednak masz bardzo porządnych budowlańców, przecież oni pracują w rabatach, a kwiatki nietknięte.
U mnie też truskaweczka w doniczce na tarasie.


Witaj Grembosiu
chciałabym rozsadzić już wszystkie rośliny, ale jak już kilka razy pisałam, jeszcze nie mogę a szkoda
W sumie wielkich strat w roślinach z powodu budowy nie mam, ale oczywiście coś tam zostało zniszczone, ale liczyłam się z tym.
Pierwszy raz mamy taką truskawkę i jestem ciekawa jakie da owoce
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
hanka_andrus 20:21, 29 maj 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zaglądam, podziwiam, nie przeszkadzam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies