Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Milka 14:01, 23 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ależ ambitne plany, ale w całości popieram, masz tyle pieknych roslin, koniecznie trzeba je pokazać z cisami i różami koło domu będzie świetnie ale ta ziemia to ciężki kawałek chleba, zatem podwójnie podziwiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
nawigatorka 20:32, 23 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
KasiaWB napisał(a)


A nie wiem nawet, kupiliśmy pierwszą lepszą jak poprzednie się połamały eM mówi, że bardzo fajna do kopania w ziemi
Mam nadzieję, że do lata uda nam się poprzesadzać to co chcemy
nie mam na razie czasu na tynk
Pozdrawiam

Kopie się fajnie ale ja już jedną taką zlamalam a aktualna pęknie niebawem niestety.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
KasiaWB 22:26, 24 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Efffa napisał(a)
Witaj Kasiu , ale u Ciebie sie to wszystko szybko rozrasta, tez bym już chciała dzielić tylko niema z czego, plany super...pięknie


jedne szybko, inne wolniej, ale jest gęsto
Mam nadzieję, że plany będą zrealizowane ziemia dojechała, teraz tylko czas potrzebny
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:28, 24 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
MAD napisał(a)
Nowowycięty kształt rabaty bardzo fajny. Kawał pracy przed Wami. Ale to taka przyjemna praca jak się wie, że potem to wszystko będzie tak pięknie rosło. A u Ciebie będzie na pewno!

Pozdrawiam!


Kształt wycięty, plany są, ale jeszcze odebrałam dzisiaj książkę Danusi jupi poczytam, pooglądam i może jeszcze coś zmienię ))
Mus zacząć przekopywać, bo będzie masakra
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:29, 24 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kosolka napisał(a)
Mówisz że będzie jeszcze piękniej? Rabata wytyczona, teraz już z górki Pozdrawiam!


Dziękuję kosolka musi być tylko lepiej nie ma to tamto
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:30, 24 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
malgorzata_s napisał(a)
No plan niezły, jest co robić.


oj jest jest co robić z tego powodu podoba mi się coraz bardziej mały areał mojej działki ) hihihi
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:31, 24 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
ewa004 napisał(a)
Kasiu dopinguje w działaniach


Ewa, doping jest konieczny bo czasami sił i wiary brakuje Dzięki i pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:35, 24 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Milka napisał(a)
Ależ ambitne plany, ale w całości popieram, masz tyle pieknych roslin, koniecznie trzeba je pokazać z cisami i różami koło domu będzie świetnie ale ta ziemia to ciężki kawałek chleba, zatem podwójnie podziwiam


Irenko, dziękuję Kochana już mam dość tej szkółki roślin czas to uporządkować teraz jest czas planów, mocnych postanowień, ograniczania gatunków i mam nadzieję trafnych decyzji
Walka z gliną trwa
Ściskam serdecznie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:37, 24 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nawigatorka napisał(a)

Kopie się fajnie ale ja już jedną taką zlamalam a aktualna pęknie niebawem niestety.


Taki los ogrodnika z czasem myślę, że szpadel będzie używany mniej, ale póki co rzeźbimy w glinie i do finału pewnie niejeden szpadel się złamie
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:39, 24 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Już wspomniałam - mam już na biurku książkę Danusi świetna pozycja aż się boję, że po przeczytaniu jeszcze wszystko przekopię i zacznę od nowa ) Lektura obowiązkowa na najbliższe dni
a jutro - targi ogrodnicze i spotkanie z dziewczynami
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies