Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 18:33, 27 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Moi Drodzy, dziękuję Wam za odwiedziny
wykonaliśmy na razie taki mały kawałek, ale robota była ciężka, na zdjęciach tego nie widać jeszcze tylko na tej rabacie mnóstwo pracy przed nami. Może w piątek się uda wszak to święto pracy
skończyło się na razie tak



pomiędzy kulki poszły szałwie, przywrotniki i troszkę trawek, a jeszcze mnóstwo roślin jest do przesadzenia. Będę się starała sadzić tak, aby rośliny nie stykały się za bardzo z bukszpanami, bo niestety jak jest za gęsto i rośliny włażą na kulki, to te chorują

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:34, 27 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Widok z przyszłej kuchni
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:36, 27 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
dorciabe napisał(a)
Kasiu u Ciebie rewolucja, ale przyjemna szkoda że nie spotkałyśmy się, ale będzie jeszcze lepsza okazja


Rewolucja w trakcie czy przyjemna? fizycznie nie, ale docelowo mam nadzieję, że dla oka tak )))
bardzo szkoda, że Ciebie nie było, ale mam nadzieję, że wkrótce zrobimy sobie spotkano
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:37, 27 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
monteverde napisał(a)
Ruszysz jak przyjdzie pora, jutro czekam na fotki z targów


tak jest fotek nie ma za wiele, ale coś wrzucę dzisiaj
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Mysza 18:38, 27 kwi 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Napracowaliście się bardzo, ale efekt chyba cieszy
Widok z kuchni super
____________________
Gosia
KasiaWB 18:40, 27 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gocha napisał(a)
Kasiu super robotę wykonaliście, chyba wypompowani wróciliście. Ale masz z kim działać i sama wiesz jakie to duże wsparcie i radość, że można razem robić i się z tego cieszyć. Ja niestety nie za wiele zrobiłam ale zawsze coś. Kulki teraz pięknie wygladają. Buziaki Kasiu


Dzięki Gosiu,
nie będę opisywać jak się czuliśmy po tej gimnastyce ogrodowej na początku sezonu )))
Całe szczęście, że mam wsparcie, bo inaczej bym chyba zaorała wszystko i trawę posiała ) wszystko się tak ukorzeniło i mocno trzymało, że nawet szałwi nie mogłam wykopać... Masakra... Jednak jak się ma wsparcie, to i robota szybciej i milej idzie
Buziaki
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:44, 27 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marga napisał(a)
Fajne z Was dziewczyny. Szkoda, że nie mogłam do Was dołączyć
Kasiu, nie wiem dlaczego, ale myślałam, że ty szatynka jesteś.
Ja zeszłam z działki o 19. Więcej nie dałam rady.
Pozdrawiam


Szkoda, że Ciebie nie było, ale jakieś spotkano pewnie w tym sezonie jeszcze będzie. Z roślin nic nie straciłaś
Szatynka? ale, że po sposobie pisania? )
Całe szczęście, że dni dłuższe, to można coś porobić jeszcze po pracy, chociaż ja nastawiam się na piątek, bo póki co czasu brak.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:47, 27 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
an_tre napisał(a)
Widzę Kasiu, że uszczupliłaś trawnik na rzecz roślinek i wyszło fajnie
ogród kolorowy i super spotkanie
pozdrawiam serdecznie


tak Aneczko, uszczupliłam, nie było innej rady ))) to taka nauka dla mnie i dla innych, aby od razu robić szersze rabaty ))
Jesteśmy w trakcie przerabiania tego rogu, jeszcze inne rośliny trzeba poprzesadzać... Oj jest co robić

ściskam!!!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:51, 27 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ewkakonewka napisał(a)
O pewnie dopiero dzisiaj czujesz, że żyjesz. Fajny ten widok z tarasu Buziak zostawiam


))) dobre )) dobrze, że dzisiaj już jest lepiej, bo mogę się śmiać )
każdą komórką czuliśmy, że żyjemy )
Długo myślałam nad tą linią rabaty, chociaż to tylko kawałeczek, że może zrobić tam prostokąt albo kwadrat...albo cóś... ale jednak półkole ładnie "nagina" perspektywę )
Buziaki
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:53, 27 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aneta1309 napisał(a)
Kawał porządnej roboty za Wami pewnie dopiero dzisiaj czujesz każdy mięsień z osobna ale satysfakcja mega jest


Dziękuję jeszcze nie ma satysfakcji, bo nie skończyliśmy wszystkiego w tym kącie. Czy będę zadowolona zobaczę latem, jak wszystko będzie kwitło, a jak nie, to znowu będę przesadzać aż do skutku ) ...kiedyś powiem sobie dość ))
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies