Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 21:01, 23 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Juzia napisał(a)
Powiedz im na dzień dobry, że będą płacić za każdą zniszczoną roślinę.... i powiedz im, że to baaaardzo drogie rośliny

Ja jak swoim majstrom powiedziłam, że kule bukszpanowe 200zł kosztują (no niektóre przecież tyle kosztują ), to moje kulki omijali szerokim łukiem.
hehe


dzięki Juzia tak właśnie im powiem )
Buziaki
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:02, 23 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Kacha123 napisał(a)
Super z tymi umbrami. Będzie piękny zakątek


Dzięki, niech tak będzie
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:10, 23 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
MAD napisał(a)
Fajna miejscówka dla Umberek. Bardzo tam pasują. Nieustannie Cię podziwiam za tworzenie ogrodu na placu budowy. Jak sobie przypomnę jak u mnie wyglądał teren podczas budowy to stwierdzam, że to jest coś niemożliwego do ogarnięcia. Chyba, ze masz wyjątkowe szczęście do porządnych ekip. Albo budzisz w ich oczach strach.
Buziaki Kasiu!


Dzięki Magda długo się zastanawiałam jakie drzewka tam posadzić i stanęło na tej opcji więc cieszę się, że Wam się podoba
Nasza budowa niestety przedłuża się... więc tworzę małymi kroczkami ogródek tam gdzie mogę, choć chciałabym obsadzić już cały teren )
Ostatnia ekipa była ok, zobaczymy jak będzie dalej Mam nadzieję, że nie będę musiała nikogo straszyć )
Buziaki!

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:11, 23 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Joaska napisał(a)

No to widzisz jak sobie tak załatwiłam wożenie ziemi taczkami, panowie odmówili dzisiaj wjechania na miejsce przygotowane na ziemię bo było zbyt blisko posadzonych roślin, a "szef" ich ostrzegał żeby uważali na rośliny bo właścicielka będzie karać ... no to wysypali gdzie było wygodnie .... ale to potwierdza że straszenie skutkuje


czyli należy wzbudzać strach w oczach
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:15, 23 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
katel napisał(a)
Witam się Kasiu u Ciebie!
Zaglądam co jakiś czas ale dziś muszę podpytać gdzie Wiśnie Umbraculifera kupiłaś? Bo i ja szukam i widzę że trawki też fajne mają a szkółki nie poznaje, może być na priv.
Pozdrawiam


Cześć Kasia
odpisałam
czekam na Twój wątek i zakupy
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:16, 23 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Bogda napisał(a)
Kasik, przypomniałam sobie teraz o Waszo-Naszej roczniczki 10 maja

sto lat!!!


Bogusiu dzięki za pamięć! przesyłam dla Was najlepsze życzenia z okazji Rocznicy!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:19, 23 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Juzia napisał(a)
Cześć Ci!

Ciekawe co tam znowu działasz?


Ano, ogrodowo nic specjalnego nie robiłam. W międzyczasie byliśmy nad morzem, a praca zawodowa ostatnio mocno nasilona. Trochę plewimy, podlewamy i kosimy trawę. Ale plany na ten sezon są )

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:20, 23 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ewkakonewka napisał(a)
Było wczoraj ogrodowo? Ciekawa jestem postępów


Nic specjalnego się nie dzieje pogoda mało ciekawa
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:26, 23 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Filomena napisał(a)


a mnie szkoda sosenki... była chora czy za blisko domu?
Chciałaś Kasiu mnie odwiedzić, zapraszam serdecznie bo rododendrony mają swój czas - priv.

pozdrawiam


Witaj Filomeno
niestety sosenka była zbyt blisko domu (jakieś 2 metry), gdyby było inaczej z pewnością by została. Bezpieczeństwo ważniejsze.
Bardzo dziękuję za zaproszenie na pewno przyjadę - odpisałam na priv

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:29, 23 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kilka fotek z ogródka

chabry w natarciu nie wiedziałam, że rozrosną się na szerokość 2 metrów ) może ktoś chce sadzonki?

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies