Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 21:07, 08 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
szkoda, że nie miałam przy sobie aparatu, może jutro powtórzę
róże są w tej chwili przepiękne
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:08, 08 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Mysza napisał(a)
Na cudne fotki trafiłam
Piękne te róże


Dzięki Gosia róże piękne, ale fotki słabe, bo telefonem robione i o godz. 20
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
malgorzata_s 11:55, 09 cze 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Róże piękne- czy to przypadek, że mają różowy kolor czy zamierzony element koncepcji?
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
BusyBee 12:25, 09 cze 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Róże cudne Kasiu- nie mogę się napatrzeć rób fotki ...trzeba cieszyć oczy póki róże tak pięknie kwitną...
Zastanawiam się nad Princess Aleksandra of Kent...właśnie o niej poczytałam...

Potrzebuję niezawysokiej róży- 70 cm do 1 m, która będzie kwitła całe lato...chodzi mi o posadzenie 3- 5 krzaków w rzędzie...Ona pewnie będzie za wysoka....Co możesz o niej powiedzieć?
____________________
U BusyBee w ogródku...
Anusia 12:51, 09 cze 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Jak wszyscy nie mogę się napatrzeć. Mam kilka róż zdobycznych, kwitną na czerwono. Jestem od tej pory w nich zakochana. Szkoda, że nie można teleportować zapachu przez internet, bo róże które przedstawiasz muszą roztaczać cudne aromaty.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Mysza 12:58, 09 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
KasiaWB napisał(a)
Róża Gartenträume



Kasiu a ta różyczka wysoka rośnie??
Kwitnie długo??
____________________
Gosia
KasiaWB 10:42, 10 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
malgorzata_s napisał(a)
Róże piękne- czy to przypadek, że mają różowy kolor czy zamierzony element koncepcji?


) oprócz różowych mam jedną żółtą kupowałam te róże ze względu na zapach i kształt kwiatów no i na próbę ale że same różowe to przypadek ) nie ma w tym żadnej koncepcji, ot tak wyszło na pewno będzie więcej róż i inne odcienie ale to już będzie wisienka na torcie na sam koniec
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 10:47, 10 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
BusyBee napisał(a)
Róże cudne Kasiu- nie mogę się napatrzeć rób fotki ...trzeba cieszyć oczy póki róże tak pięknie kwitną...
Zastanawiam się nad Princess Aleksandra of Kent...właśnie o niej poczytałam...

Potrzebuję niezawysokiej róży- 70 cm do 1 m, która będzie kwitła całe lato...chodzi mi o posadzenie 3- 5 krzaków w rzędzie...Ona pewnie będzie za wysoka....Co możesz o niej powiedzieć?


Dziękuję uwielbiam róże szczególnie jak pięknie pachną mam teraz straszny katar ale mimo to coś czuję
Princess Aleksandra of Kent jest piękna i powtarza kwitnienie, pachnie, dorasta chyba maksymalnie do 1 m, przynajmniej u mnie. Bardzo ją lubię ale wybór właściwej róży do ogrodu jest trudny, wśród tylu odmian ja trochę testuję, przyglądam się i wiem, że róże u mnie będą czuć się dobrze
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 10:49, 10 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Anusia napisał(a)
Jak wszyscy nie mogę się napatrzeć. Mam kilka róż zdobycznych, kwitną na czerwono. Jestem od tej pory w nich zakochana. Szkoda, że nie można teleportować zapachu przez internet, bo róże które przedstawiasz muszą roztaczać cudne aromaty.


Anusia, róże są szlachetne, a jak jeszcze pięknie pachną i powtarzają kwitnienie to naprawdę warto je mieć Fajnie, że masz swoje róże i dają Ci tyle radości
Też dzisiaj o tym mówiłam, że szkoda, że przez internet nie można jeszcze poczuć zapachu, bo zapach jest cudowny )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 10:53, 10 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Mysza napisał(a)


Kasiu a ta różyczka wysoka rośnie??
Kwitnie długo??


Ta różyczka ma teraz w najwyższym puncie ok. 1,70 m ale może dlatego, że jej zbyt mocno nie ciachnęłam kwiaty są delikatne, ale ładnie pachną powtarza kwitnienie jest to róża delikatna jeśli liczysz na ciągłe i bogate kwitnienie wybierz Louise Odier lub inną podobną
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies