Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

katel 15:55, 15 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Pięknie i wiosennie już u Was, Umbry pięknie się prezentują . Ta niebieska wielka roślinka to wielosił?
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
nicol21 17:17, 15 maj 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Super móc widzieć jak Twój ogród się zmienia, że jednak da się połączyć budowę i tworzenie ogrodu! Bardzo energicznie jest!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
MAD 21:18, 16 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Pięknie zabudowuje się ta Twoja wielka kula bukszpanowa. Super działacie z kolejnymi nasadzeniami. Bardzo mi się podoba jak Twój ogród się rozwija. To była super decyzja żeby wystartować z jego tworzeniem jeszcze w trakcie budowy domu.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
KasiaWB 18:34, 18 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gardenarium napisał(a)
Byłam, podziwiałam.


Dziękuję Danusiu robię małymi krokami co mogę, teraz głównie mój M. bo ja na razie nie mogę. Dużo jeszcze do zrobienia, ale cieszy mnie to co mam, każdy kawałek ogródka
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:36, 18 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
monteverde napisał(a)
Witaj Kasiu wiosennie naoglądałam się fotek u Ciebie ślicznie masz pozdrówka


Witaj Aniu dziękuję miło mi, że zaglądasz mało mnie na forum, ale troszkę nadrobię
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:38, 18 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
an_tre napisał(a)
Fajnie Kasiu, że znalazłaś czas zeby pokazać na swój wiosenny ogród, jest kolorowo ze smakiem, super
wcale się nie dziwię, ze wolisz ww nim przebywać niż przed ekranem kompa
ściskam serdecznie i zapraszam do mnie


Witaj Aniu dziękuję! niewiele jest do pokazywania, ale i tak mnie cieszy. Nie mogę w tej chwili nic robić, ale z czasem zrobię co trzeba.
Ściskam! pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:40, 18 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marga napisał(a)
Pięknie! i te bukszpany (zawsze je u Ciebie chwalę) Rośliny masz tak dorodne, jakby to lipiec był a nie maj...tylko hortensji nie widać

Dziękuję zapraszam hortensje już duże, ale na kwiaty trzeba jeszcze poczekać chociaż.... hortensja pnąca będzie miała sporo kwiatów w tym roku
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:41, 18 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
hanka_andrus napisał(a)
Cudowna wiosenka! Zapodaj więcej fotek!


Witaj Haniu pięknie dziękuję wiosenka u nas dość deszczowa i chłodna, wszystko buja, ale więcej ciepełka by się przydało
Słonecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:43, 18 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aga napisał(a)

Świetne .


Dziękuję mało mam jeszcze tulipanów, to stare zakupy ale ładnie kwitną, jeszcze nie są podjedzone bo posadzone w koszykach
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:44, 18 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jolanka napisał(a)
Piękne zdjęcia robisz


Dziękuję pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies