Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

anna_t 20:10, 26 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
malkul napisał(a)


Wow, ale czad!

czad jest u Ciebie u mnie skromny plagiat
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:19, 26 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
kasja83 napisał(a)
No Anka-od razu wiem, że wróciłaś-mam do nadrobienia z 7 stron
Róże-kolekcja świetna!A plac zabaw to już czuję, że będzie świetny!

ja tez tak czuję, wkońcu ściągnięty od mistrzyni
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:22, 26 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
jankosia napisał(a)


No tak, zapomniałam, u ciebie full wypas- najpierw pod prysznic ogrodowy potem ubranko na suszarkę i wracałabym do domu jak nowo narodzona Ostatnio jak przy tych upałach pracowałam to na koniec dnia dałam się ponieść i zrosiłam się nieco szlauchem- taaaakie smugi brudu potem miałam na sobie że wstydziłam się z auta pod własną bramą wysiąść - wyglądałam jak dziecko po super koloniach

Kocimiętkę możesz podzielić po ścięciu jak chcesz- ja preferuję termin wiosenny, ale sama też już część ścięłam i będę dzielić bo potrzeba mi więcej i więcej A floksów szydlastych różowych nie chcesz przypadkiem? Bo oczyszczam jedno miejsce to mogłabym ci przywieźć do Magdy.

dziecko po super koloniach dobre
floksy szydlaste to te okrywowe? jeśli tak to nimi się u Anety ostatnio zachwycałam i chce
Monika a moze ja Tobie bym coś wkońcu tez dała?co bys chciała?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:24, 26 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AnnaCh napisał(a)
Plac zabaw będzie super
A jak te hosty, żyją?

Żyją jutro zrobię fotke z bliska, muszę mrowisko zlikwidować w tym oczku ale one się trzymają. jak się rozrosną to będzie wypas
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
jankosia 20:30, 26 cze 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
anna_t napisał(a)

dziecko po super koloniach dobre
floksy szydlaste to te okrywowe? jeśli tak to nimi się u Anety ostatnio zachwycałam i chce
Monika a moze ja Tobie bym coś wkońcu tez dała?co bys chciała?


To ci wykopię i pokażę jak zrobić sadzonki ok? Przyjmą się na sto procent, zawsze się przyjmują
Nic nie chcę, moje doniczkowo i tak już mnie przerasta Floksy muszę po prostu wykopać to pomyślałam sobie że nasadzonkuję gdzie indziej. Ale to i tak za dużo jak na jedną osobę To przywiozę Do zobaczenia
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
bozga 23:20, 26 cze 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Takiego potwora na różach to ja jeszcze nie widziałam Dzisiaj nawet z pewną obawą oglądałam swoje ( mam ich na szczęście mało) ale niz podejrzanego nie zauważyłam.

____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Makao_J 15:42, 27 cze 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ale się dzieje u Ciebie. Znowu pędzisz.

Aniu czemu tak bardzo przejmujesz się mszycami? Wystarczy opryskać i z głowy. To akurat szkodnik, którego łatwo jest się pozbyć.
Ciesz się że nie masz opuchlaków lub turkucia. Wtedy mszycami byś się nie martwiła.

Róże masz piękne. Ja poluję na LO a Ty mnie straszysz że niezadowolona jesteś.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Iwk4 16:01, 27 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, róże opryskaj. Ja próbowałam ekologicznie, pryskałam ponad miesiąc, a mszyce mi pożerały róże i nic im nie przeszkadzało, ani napar z czosnku, mieszanka z sodą ani pokrzywa. W końcu się wkurzyłam i prysnęłam mospilanem. Gadziny padły w jeden dzień, trupy spłukałam szlauchem i do widzenia. Mam spokój od tygodnia.

Plac zabaw fajne się zapowiada
____________________
Ogródek Iwony II
anna_t 21:30, 27 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
jankosia napisał(a)


To ci wykopię i pokażę jak zrobić sadzonki ok? Przyjmą się na sto procent, zawsze się przyjmują
Nic nie chcę, moje doniczkowo i tak już mnie przerasta Floksy muszę po prostu wykopać to pomyślałam sobie że nasadzonkuję gdzie indziej. Ale to i tak za dużo jak na jedną osobę To przywiozę Do zobaczenia

super do zobaczenia
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 21:35, 27 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
bozga napisał(a)
Takiego potwora na różach to ja jeszcze nie widziałam Dzisiaj nawet z pewną obawą oglądałam swoje ( mam ich na szczęście mało) ale niz podejrzanego nie zauważyłam.


potwora mam ale powiem Ci ze w sumie to ładny jest
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies