Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

jankosia 11:25, 26 cze 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Fajnie że wróciłaś leniu jeden. Przejeżdżałam nawet ostatnio koło ciebie i zastanawiałam się czy nie zadzwonić. Po chwili namysłu stwierdziłam jednak że po całym upalnym dniu pracy muszę pachnieć i wyglądać niezbyt wyjściowo i odpuściłam Ale pamiętaj: wiem gdzie mieszkasz
Kocimiętkę ścinaj niziutko- za chwilę zobaczysz jak z ziemi idzie nowe. Co ty chcesz w niej dzielić? Możesz po ścięciu wysadzić co drugą kępę bo ciasno tam je masz
Robakom rób zdjęcia też z góry, przede wszystkim z góry - łatwiej wtedy rozpoznać Teraz ten czerwony robaczek to.... ani kształtu rozpoznać nie można ani wzorków ewentualnych nie widać Jeden robal , choćby nie wiem jak żarłoczny to ogrodu ci nie zeżre (całego) więc nie ma co mu na zaś życia odbierać
Buziaki
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
anna_t 11:28, 26 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
lindsay80 napisał(a)
Aniu, piękne masz Pashimy, ja już mam na nie plan u siebie... a miałam więcej róż nie kupować - dobra te będą ostatnie
I co padało?

U mnie właśnie coś nadciąga i mam nadzieję na konkretny, spokojny deszcz.

Ani kropli, czarno sie zrobiło, burza z piorunami i tyle
róże naprawdę są zachwycające, to chyba najdłużej kwitnace kwiaty?
chciałabym juz umiec panowac nad pasożytami na nich to napewno bym poszła w kolejną różankę
wiesz ze soda mi nie pomogła..?spróbuje dzisiaj jeszcze raz choć niby ma padać..
jak bedzie deszcz to nawożę trawnik, jak nie to pryskam sodę. taki plan jak goście juz pojadą
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 11:34, 26 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
jankosia napisał(a)
Fajnie że wróciłaś leniu jeden. Przejeżdżałam nawet ostatnio koło ciebie i zastanawiałam się czy nie zadzwonić. Po chwili namysłu stwierdziłam jednak że po całym upalnym dniu pracy muszę pachnieć i wyglądać niezbyt wyjściowo i odpuściłam Ale pamiętaj: wiem gdzie mieszkasz
Kocimiętkę ścinaj niziutko- za chwilę zobaczysz jak z ziemi idzie nowe. Co ty chcesz w niej dzielić? Możesz po ścięciu wysadzić co drugą kępę bo ciasno tam je masz
Robakom rób zdjęcia też z góry, przede wszystkim z góry - łatwiej wtedy rozpoznać Teraz ten czerwony robaczek to.... ani kształtu rozpoznać nie można ani wzorków ewentualnych nie widać Jeden robal , choćby nie wiem jak żarłoczny to ogrodu ci nie zeżre (całego) więc nie ma co mu na zaś życia odbierać
Buziaki
hej Monika ja mam prysznic ogrodowy, następnym razem się nie krępuj poza tym większego gałgana ode mnie napewno nie ma
Kocimietkę chciałam podzielić i na różance więcej posadzić bo mi sie spodobała bardzo
robala zostawiam w spokoju, chcialam zrobic zdjęcie jego "pleców" to sie non stop do mnie odwracał maniak jakiś
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Filemon24 11:38, 26 cze 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
lindsay80 napisał(a)


Czym pryskasz i w jakim stężeniu?
Widziałam Pashminy Twoje u Pauliny - piękności to są!


jestem ciekawa gdzie swoje ulokujesz i z czym je połączysz
____________________
Anda 13:27, 26 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33488
anna_t napisał(a)
ale to biale na pączkach głownie siedzi i takie maleńkie jak maszyce jest..?
soda wczoraj nie pomogla spróbuję dzisiaj jeszcze raz i chyba wejde wkońcu w tą chemię


To białe to nie są skoczki. Skoczki siedzą pod liściami a nie na pączkach i są trochę większe i skaczą Masz ich na razie tak mało, że możesz je bez problemu zmyć wodą, a poza tym ten czerwony je lubi
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AgataP 13:54, 26 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Sie ma Ania, u siebie wstawiłam zdjęcia liatr. Pashmina rzeczywiście piękna, jak mi któraś wypadnie to i może się skuszę. Na razie czekam jak się rozrosną obecne różyczki. LO u mnie już po opryskach rosną świetnie, kwitną po 1-2 kwiatki, ich zapach jest cudny, jak będą wielkie to będzie co wąchać
____________________
Z Pszenicznej...
Sebek 13:56, 26 cze 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
anna_t napisał(a)
Seba rozczaruję Cię ale prywaty tu wstawiać nie będę a ogród zapuszczony..
grujecznikowa,hortki jeszcze małe, szaleje chwastnica..

serby,przed urlopem robilismy akcje odchwaszczania i kładzenia nawodnienia i maty.kiedy mi one cień dadzą od południa...

i oczko przed domem,przed urlopem posadzilam w nim hosty od AniCh a tuja do strzyżenia, tylko kiedy..?





Słusznie Gdzie te chwasty?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kasya 14:37, 26 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41966
Ania,wyslalam ci mailem to co znlalzlam

a u mnie to tylko fotki mozna obejrzec, wrzucalam duzo w tym miesiacu
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 14:38, 26 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41966
jankosia napisał(a)
Fajnie że wróciłaś leniu jeden. Przejeżdżałam nawet ostatnio koło ciebie i zastanawiałam się czy nie zadzwonić. Po chwili namysłu stwierdziłam jednak że po całym upalnym dniu pracy muszę pachnieć i wyglądać niezbyt wyjściowo i odpuściłam Ale pamiętaj: wiem gdzie mieszkasz
Kocimiętkę ścinaj niziutko- za chwilę zobaczysz jak z ziemi idzie nowe. Co ty chcesz w niej dzielić? Możesz po ścięciu wysadzić co drugą kępę bo ciasno tam je masz
Robakom rób zdjęcia też z góry, przede wszystkim z góry - łatwiej wtedy rozpoznać Teraz ten czerwony robaczek to.... ani kształtu rozpoznać nie można ani wzorków ewentualnych nie widać Jeden robal , choćby nie wiem jak żarłoczny to ogrodu ci nie zeżre (całego) więc nie ma co mu na zaś życia odbierać
Buziaki


a kiedy scinac kocimietke ? jak kwitnie ciagle to chyba nie ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
malkul 17:56, 26 cze 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
anna_t napisał(a)
dzieje się...może za tydzień będzie skończony. M maluje deski


Wow, ale czad!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies