Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

eVka 11:07, 03 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Hej, zaczynam czytać tówj ogród
____________________
Wendy79 12:21, 03 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
effka napisał(a)
Hej, zaczynam czytać tówj ogród


Ewa, Ewa nie marnuj czasu! Dzisiaj zaczynam wątek Anbu. Liczę na niezłą naukę Czekam na zdjęcia obornika u Ciebie.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 17:16, 03 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
OlgaKol napisał(a)
Kilka fotek na temat cięcia różnych roślin - z miesięcznika "mój piękny ogród" cięcie od A do Z.
Często z tego korzystam.
Gdyby ineresowało Was cięcie innych roślin to proszę info - jeśli będę miała to wkleję fotkę










Skopiowane ku pamięci...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 17:18, 03 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
I o cięciu ciąg dalszy... https://www.ogrodowisko.pl/watek/6736-ogrod-brzostowa?page=22&quoted_post_id=2347784#reply
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
eVka 18:08, 03 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wendy79 napisał(a)


Ewa, Ewa nie marnuj czasu! Dzisiaj zaczynam wątek Anbu. Liczę na niezłą naukę Czekam na zdjęcia obornika u Ciebie.


Przejrzałam głównie zdjęcia i muszę powiedzieć tak: od zaraz do bohatera. Oczywiście chodzi o ogród nie o właścicielkę Z niczego dosłownie, powstał piękny kwiecisty ogród. Nie doczytałam, masz ziemię gliniastą?

Obornik będzie jutro zrzucany na pryzmę. A jak twój?
____________________
Wendy79 18:19, 03 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
effka napisał(a)


Przejrzałam głównie zdjęcia i muszę powiedzieć tak: od zaraz do bohatera. Oczywiście chodzi o ogród nie o właścicielkę Z niczego dosłownie, powstał piękny kwiecisty ogród. Nie doczytałam, masz ziemię gliniastą?

Obornik będzie jutro zrzucany na pryzmę. A jak twój?


Tak, u mnie glina. Nie narzekam na nią, chociaż mam problem w tym miejscu, gdzie niefortunnie ziemię z wykopu pod szambo, koparkowy rozprowadził po części działki. Czeka mnie tam dużo pracy.
Jutro ma dojechać. Czekam. Zamawiamy też jutro trochę ziemi, bo musimy dorzucić tu i ówdzie. Piach jest, kora też. Mączka rogowa. Może uda się przekopać przed zimą kawałek , jakieś 9x6 metrów,wzdłuż południowej ściany domu i zostawić w ostrej skibie na zimę.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
magda19831 10:15, 04 lis 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Uwielbiam zdjęcia z serii przed i po . Twój ogród to najlepszy dowód na coś z niczego ! Dla siewu z nasion jestem pełna podziwu. Chociaż pichwalę się że stipę i werbenę mam z własnego siewu i mam ochotę na więcej . Kupiłam nasiona tojeści ciemnopurpurowej i zobaczymy czy coś z tego będzie.
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
Wendy79 20:07, 06 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Obornik przyjechał, kora leży, ziemia zamówiona, a na weekend deszcze zapowiadają
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Mirka 20:11, 06 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Wendy79 napisał(a)
Obornik przyjechał, kora leży, ziemia zamówiona, a na weekend deszcze zapowiadają
Nie gadaj☺Kasya pogodę na weekend zamówiła ☺
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
eVka 20:21, 06 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wendy79 napisał(a)
Obornik przyjechał, kora leży, ziemia zamówiona, a na weekend deszcze zapowiadają


O masz obornik i jak, przerobiony czy świeży? A wiesz, że mój nie ruszony, ciągle sa ważniejsze rzeczy do zrobienia, sadzę i sadzę, to może poczekać na koniec sezonu u mnie.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies