Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Wendy79 20:22, 06 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ciemno było, do worów nie zajrzałam, ale nie woni
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Misia 22:02, 06 lis 2017


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Witam się też u Ciebie na razie początek przeczytałam i jak zobaczyłam Twój warzywniak w pierwszym roku to już wiem kogo o rady pytać cudny mam nadzieje że mój choć namiastką Twojego będzie zmykam czytać dalej Pozdrawiam
____________________
Misia - Między brzozami
AnnaCh 23:09, 06 lis 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aga, mam nadzieję, że nie będzie tak źle, bo też mam sporo do zrobienia jeszcze, a w tygodniu nie mam czasu, jak wracam z pracy, to ciemno.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AniMa 14:34, 07 lis 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Hej Agus i jak tam - robota wykonana - cały weekend słonko grzało cudnie...trawnik ostatni raz skoszony???
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Wendy79 18:31, 07 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Misia napisał(a)
Witam się też u Ciebie na razie początek przeczytałam i jak zobaczyłam Twój warzywniak w pierwszym roku to już wiem kogo o rady pytać cudny mam nadzieje że mój choć namiastką Twojego będzie zmykam czytać dalej Pozdrawiam


W ogóle w to nie wątpię, kiedy obserwuję Twoje poczynania
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 18:35, 07 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AnnaCh napisał(a)
Aga, mam nadzieję, że nie będzie tak źle, bo też mam sporo do zrobienia jeszcze, a w tygodniu nie mam czasu, jak wracam z pracy, to ciemno.


Niestety i mnie dopadła ta rzeczywistość, że pozostały mi tylko weekendy dla ogrodowej pracy, a jak pogoda kiepska, to i robota stoi. Nie chcę krakać, ale kiepską pogodę nam wróżą na najbliższy weekend. Na upartego pozostało mi jeszcze wsadzenie ok 50 cebul, zabezpieczenie róż, oprysk w sadzie i posprzątanie domku ogrodnika przed zimą, ale jakby pogoda dopisała jeszcze w listopadzie, to kto wie co jeszcze można byłoby ruszyć .
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 18:40, 07 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AniMa napisał(a)
Hej Agus i jak tam - robota wykonana - cały weekend słonko grzało cudnie...trawnik ostatni raz skoszony???


Trawę w sadzie moglibyśmy jeszcze przyciąć, ale jakoś co innego robiliśmy. Ja walczyłam z odchwaszczaniem lewej "elki" bylinowej i różanki, a Maciek rozplantował piach do przekopania z naszą gliną i ogarniał teren pod wjazd. Zmiany nas tam czekają w przyszłym roku, zmiany
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
sylwia_slomc... 18:55, 07 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Fajne te artykuły o cieciu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 19:25, 07 lis 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Wreszcie się dowiedziałam jak ciąć bez czarny Black Lace. Dziękuję Agnieszko.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wendy79 19:27, 07 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fajne te artykuły o cieciu


Kupiłam też książkę, w której znajdę kilka istotnych dla mnie odpowiedzi...






____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies