Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

gobasia 18:28, 26 wrz 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
czy ja dobrze widzę ,że za siatką z jednej strony jest nieużytek...jeśli tak to posadż dynie przy siatce i jak zaczną puszczać pędy wypuść za siatkę ...i niech sobie rosną ,dynia lubi przestrzeń
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Wendy79 19:12, 27 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Pszczelarnia napisał(a)
Wendy, czy Ty jesteś mobilna? Przyjedź do mnie na wiosnę albo ustalmy jakiś punkt przerzutowy (mus ominąć pocztę polską). Przez zimę zrób listę potrzebnych roślin.

Byliny i trawy - przecież to się "samo rodzi" i wymaga dzielenia.


Ewo, z wielką radością przyjedziemy na wiosnę. Nie podarowałbym sobie, gdybym nie skorzystała z możliwości obejrzenia na żywo tak pięknego ogrodu.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 20:29, 27 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
gobasia napisał(a)
czy ja dobrze widzę ,że za siatką z jednej strony jest nieużytek...jeśli tak to posadż dynie przy siatce i jak zaczną puszczać pędy wypuść za siatkę ...i niech sobie rosną ,dynia lubi przestrzeń


Basiu, tak nieużytek, ale czasami wypasają tam konie. Dynia w tym roku skorzystała już z siatki, dlatego część owoców zbieraliśmy zza miedzy.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 21:57, 27 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Wojsławice. Dobrze, że przyjechaliśmy trochę wcześniej, był czas na zakupy i to nie w tłumie ludzi. EMuś czaił się na trawy (zostawił sobie na ten cel specjalne pieniążki), ja rozglądałam się za bylinami.





Moje ulubione stoisko K. i T. Grochowskich. Pan Tomek dogłębnie i z cierpliwością odpowiadał na wszelkie pytania. Bardzo dobra energia i mam nadzieję, że trawy przywiezione od nich, wniosą tą energię i do naszego ogrodu.




Tuż obok Finka. Rdest zakupiony Czaiłam się jeszcze na sadźca, ale w przeciwieństwie do eMa jestem jeszcze przed urodzinami i kaski brak




Emocje po spotkaniowe trawię jeszcze w sobie. Dużo przemyśleń, jak to u mnie bywa.
Zakupy zadołowane, na docelowe miejsca trafią w przyszłym roku.


____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
polinka 22:00, 27 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
świetne zakupy! EMa podziwiam za specjalne fundusze na trawki. Nie jeden by się postukał w czoło słysząc o czymś takim
Pozdrawiam mój Księżycowy
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
kamila66 22:02, 27 wrz 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Aga dużo tego
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Pszczelarnia 22:16, 27 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To jesteśmy umówione. Będziemy robić wiosenne wykopki!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 22:50, 27 wrz 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82134
Ale się okupiliście
Mój eM tez sobie wybiera własne rośliny jak jedziemy na zakupy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Makusia 09:07, 28 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ależ piękne zdjęcia z tych Wojsławic! Potrafisz Aga zareklamować
Trawy świetne! I eM z tych, co to już na wyginięciu- szacun
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
kasja83 09:52, 28 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Sie ma!Miło było Cię poznać osobiście.Cwaniaczki jesteście, ze byliście tak wcześnie-potem to już każdy biegał z siateczkami-więc towaru ubywało
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies