Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Wendy79 21:34, 17 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Pan Bóg pięknie dzisiaj ogród podlewał (w końcu), a ja sobie siedziałam i czytałam...





Rzutem na taśmę, po lekturze, pojawiło się u mnie ostatnie w moim Lidlu opakowanie czosnku główkowatego. Koleżanki drogie, czy na Psiaku są jeszcze cebule?

____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 21:39, 17 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
kasia_w napisał(a)
o tutaj proszę , łąka i jak pięknie o nią dbają

http://majawogrodzie.tvn.pl/302,Ogrod-zamkowy-w-Haddon-Hall-odc575,odcinek.html

a w ogóle kawałek tego ogrodu żywcem u siebie bym chciała...


Oglądałam ten odcinek w TV... Powiem tak, wszystko się może jeszcze zdarzyć . Pewne jest to, że będzie u mnie pełno traw i bylin.

Niezmiennie jednak zachwycasz mnie Kasiu swoją urodą. Bardzo mi przypominasz moją kuzynkę i czuję się tak, jakbym już Cię znała
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kasia_w 22:20, 17 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
ups aż nie wiem, co powiedzieć...dziękuję
Na pewno się poznamy kiedyś
Czy są cebule na psiaku nie wiem, ale u nas w K w biedronce czosnków nie ma , są hiacynty i narcyzy
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kamila66 08:25, 19 wrz 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Aga w tamtym roku moja sąsiadku kupiła rozplenice Moudry ja się nie zdecydowałam, jest to ogromna rozplenica wygląda pięknie
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Makusia 09:28, 19 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dziewczyny może wiecie- kupiłam też te główkowe czosnki w L., a wcześniej w O. Tych kupionych w O jest 15 szt w opakowaniu, a tych w L. 40. Cena bardzo zbliżona, ale cebulki z L jakby mniejsze. Czy wielkość cebulek przekłada się na jakość czosnków? Te 40 to mogą być jakieś liliputy?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AgataP 09:30, 19 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Makusia napisał(a)
Dziewczyny może wiecie- kupiłam też te główkowe czosnki w L., a wcześniej w O. Tych kupionych w O jest 15 szt w opakowaniu, a tych w L. 40. Cena bardzo zbliżona, ale cebulki z L jakby mniejsze. Czy wielkość cebulek przekłada się na jakość czosnków? Te 40 to mogą być jakieś liliputy?


Jak główkowate to wszystkie takie same Ja kupowałam w różnych cenach, po różnych marketach wszystkie były takie same Bez obaw
____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 09:53, 19 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
kamila66 napisał(a)
Aga w tamtym roku moja sąsiadku kupiła rozplenice Moudry ja się nie zdecydowałam, jest to ogromna rozplenica wygląda pięknie


O to super, bo wsadziłam ją na samym początku hortensjowej, przy wjeździe na posesję
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kasja83 10:16, 20 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
A ja jeszcze w Aldiku dopadłam czosnkiAga co to Psiak?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Wieloszka 13:07, 20 wrz 2016


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Wendy79 napisał(a)


Rzutem na taśmę, po lekturze, pojawiło się u mnie ostatnie w moim Lidlu opakowanie czosnku główkowatego. Koleżanki drogie, czy na Psiaku są jeszcze cebule?


Cebule są, byłam wczoraj, ale bardzo przebrane, czosnków brak - wykupiłam większość Spróbuj na Żmigrodzkiej, tam zazwyczaj więcej zostaje.
Pozdrawiam prawie-sąsiadkę
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
AniMa 13:12, 20 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
U mnie zostały same gladiatory, ale to stan na wczoraj...ja polowałam na Ivory Queen i mi wykupili. Ledwo 1 opakowanie wyrwałam....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies