Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

AnnaCh 21:14, 24 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Za to właśnie kocham kwieciste ogrody, za wszystkie bzyczki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AniMa 18:59, 25 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Aga w tej chwili wklejam zdjęcie z tobą na głównym planie. Właśnie bije się po łapkach, ze byłam pół dnia z Tobą i nie wiedziałam, ale to też dlatego, ze ktoś myślał, ze ja to Wendy a potem inny ktoś powiedział, ze Cię nie ma...Wybaczysz????
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Wendy79 19:42, 25 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AniMa napisał(a)
Aga w tej chwili wklejam zdjęcie z tobą na głównym planie. Właśnie bije się po łapkach, ze byłam pół dnia z Tobą i nie wiedziałam, ale to też dlatego, ze ktoś myślał, ze ja to Wendy a potem inny ktoś powiedział, ze Cię nie ma...Wybaczysz????


Wybaczam wszystko tylko nie zdjęcia
Ja to bardziej taka obserwatorka jestem i wolę z boku stać. Taki u mnie "klimat duszy"... Aż mi szkoda Kamili, że z takim introwertykiem miała dzisiaj tyle do czynienia
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AniMa 19:53, 25 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
To mi podpowiedz jakos, bo nie bede mogla spac!!!!!
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
kasia_w 21:07, 25 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
A ja Cię dobrze pamiętam i wierzę że jeszcze kiedyś pogadamy
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
AniMa 08:51, 26 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Nie mogłam spać, ale za to już wiem

Wyyyybaczysz miiii????
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Makusia 08:55, 26 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AgaTy masz hektary tego warzywnika
Ale plony niesamowite! Z z jednej kupnej dyni dwie zupy ugotowałam, to Ty możesz stołówkę otworzyć
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
margaretka3 09:43, 26 wrz 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Aguś, a dlaczego się tak schowałaś na zdjęciu w Wojsławicach, hęęę?
Ależ masz piękne dyńki! Wszystko przerabiasz czy zostawiasz je na świeżo?
Jakby co, to zostaw je kilka dni na słoneczku, żeby podeschły, lepiej się wtedy przechowują.
A co z nich będziesz teraz robić?
Ja aż się boję moje zrywać, bo dużo mam, a czasu nie mam, zeby się nimi zająć. Wczoraj winogrona oberwałam, soczek sie robi.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Wendy79 17:59, 26 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
margaretka3 napisał(a)
Aguś, a dlaczego się tak schowałaś na zdjęciu w Wojsławicach, hęęę?
Ależ masz piękne dyńki! Wszystko przerabiasz czy zostawiasz je na świeżo?
Jakby co, to zostaw je kilka dni na słoneczku, żeby podeschły, lepiej się wtedy przechowują.
A co z nich będziesz teraz robić?
Ja aż się boję moje zrywać, bo dużo mam, a czasu nie mam, zeby się nimi zająć. Wczoraj winogrona oberwałam, soczek sie robi.


Zdjęć nie lubię. Mam taki jeden kompleks 20+ ... Wszystko inne akceptuję, nawet swój niecny charakterek
Dyńki się suszą elegancko, pamiętałam też o delikatnym zrywaniu z "szypułkami". Część tylko przerobię (na pewno dżem z pomarańczą, może coś do mięska, jak znajdę dobry przepis), część zamrożę, reszta na świeżo. Kilka dyń z tamtego roku przeżyło ze mną listopadową przeprowadzkę i zostało zjedzonych w marcu.
Przygodę z winoroślą chcemy rozpocząć na wiosnę, ziemia już przekopana z kompostem, czeka w ostrej skibie na zimę.

Uśmiecham się do Ciebie, Małgosiu,o nasionka pomidorków, które Ci smakują. Może będziesz miała jakieś ciekawe nasionka bylin... U mnie w przyszłym roku jeszcze więcej siania będzie, bo kaska będzie szła na wjazdy, ścieżki, dróżki i inne takie mało zielone rzeczy...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Pszczelarnia 18:14, 26 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wendy, czy Ty jesteś mobilna? Przyjedź do mnie na wiosnę albo ustalmy jakiś punkt przerzutowy (mus ominąć pocztę polską). Przez zimę zrób listę potrzebnych roślin.

Byliny i trawy - przecież to się "samo rodzi" i wymaga dzielenia.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies