Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Wendy79 17:39, 12 lip 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Agata, ekstra, że ogród pokazałaś i dałaś znak życia. Wspomnę tylko cichutko, że sobie kolejnego sadźca od Grochowskich przywiozłam we wtorek. Tym razem kwitnie na biało.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 17:47, 12 lip 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Agata, ekstra, że ogród pokazałaś i dałaś znak życia. Wspomnę tylko cichutko, że sobie kolejnego sadźca od Grochowskich przywiozłam we wtorek. Tym razem kwitnie na biało.


Nie denerwuj mnie chyba sama sie wybiore do nich.
____________________
Z Pszenicznej...
Urszulla 17:48, 12 lip 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881
To truskawki się przycina? Idę swoje ciąć. A ile lat mogą na jednym miejscu być? Wyoślij mi tobtak najprościej bo warzywniak to mój słaby punkt.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gruszka_na_w... 20:21, 12 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Urszulla napisał(a)
To truskawki się przycina? Idę swoje ciąć. A ile lat mogą na jednym miejscu być? Wyoślij mi tobtak najprościej bo warzywniak to mój słaby punkt.


W jednym miejscu mogą rosnąć maksymalnie 4 lata. Po tym czasie trzeba im zmienić stanowisko tzn. nie sadzić nowych w tym samym miejscu.
Ścina się stare liście po zbiorze owoców (w lipcu). Trzeba tylko uważać, żeby nie uszkodzić "serca rośliny" (nie ciąć zbyt nisko).
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:24, 12 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Mnie zachwycił widok na domek ze ścieżki w warzywniku. Cudownie to wygląda. Ścieżka świetnie Ci wyszła, a te leszczynowe płotki bardzo podkreślają klimat.
Hamaczek to jest to!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Urszulla 20:28, 12 lip 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


W jednym miejscu mogą rosnąć maksymalnie 4 lata. Po tym czasie trzeba im zmienić stanowisko tzn. nie sadzić nowych w tym samym miejscu.
Ścina się stare liście po zbiorze owoców (w lipcu). Trzeba tylko uważać, żeby nie uszkodzić "serca rośliny" (nie ciąć zbyt nisko).


Dzięki
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Iwk4 00:34, 13 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Agatka, super opisałaś ogród w tych trudnych dniach. Lubię to u Ciebie
Wiem wtedy, ze nie tylko u mnie nie wszystko gra. Ze to normalne. U mnie LO jest chyba najsłabszą różą. Juz drugi sezon mnie zawodzi krzaczek. Za to kwiaty pięknie pachną. Zobaczymy, co dalej z nią..
____________________
Ogródek Iwony II
Kasya 05:26, 13 lip 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42241
Agata, pokaz katalpe, opowiadałam Agnieszce ze masz piękną
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
AgataP 09:56, 13 lip 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kasya napisał(a)
Agata, pokaz katalpe, opowiadałam Agnieszce ze masz piękną


strona 716
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:58, 13 lip 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Iwk4 napisał(a)
Agatka, super opisałaś ogród w tych trudnych dniach. Lubię to u Ciebie
Wiem wtedy, ze nie tylko u mnie nie wszystko gra. Ze to normalne. U mnie LO jest chyba najsłabszą różą. Juz drugi sezon mnie zawodzi krzaczek. Za to kwiaty pięknie pachną. Zobaczymy, co dalej z nią..


Iwonka super że zajrzałaś. Ja też lubię zaglądać do Ciebie, nawet nie wpisując się

LO w tamtym roku była ładniejsza, może dosadzę jej powojnika do towarzystwa, zobaczę. Zapach jej kwiatów mnie jednak zniewala, będę o nią walczyć. Wyciąć zawsze można
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies