Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 08:35, 04 gru 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Zajrzałam w końcu do siebie, bo tak latam od czasu do czasu po wątkach innych
U mnie w ogrodzie nuda, tylko w karmnikach ruch - buszują kowaliki i sikory: bogatki, modraszki i ubogie.
Te ostatnie nic a nic się nie boją, na ganku mam też powieszony karmnik i nawet jak wychodzę z domu to nic sobie z tego nie robią.

Poza tym dzień jest krótki, przed pracą wychodzę jeszcze z psem - ciemno, zawożę dzieci do szkoły jest ponuro, wychodzę z pracy ponuro i jak dojeżdżam to ciemno... dlatego w domu zapalam dużo świateł by choć sobie to zrekompensować.

Poza tym brak czasu - dwie prace, dwójka dzieci i dwoje zwierząt wystarczająco zabierają mi czas... na dodatek umawiam jeszcze różnych fachowców - hydraulik do wymiany bojlera, stolarz do mebli na wymiar.... elektryk na koniec... a już teraz Mikołajki za moment urodziny syna, potem urodziny córki i święta... liczę, że do wiosny ogarnę temat wykończeniówki byle bym siebie nie wykończyła

pozdrawiam Was

____________________
Z Pszenicznej...
Gruszka_na_w... 20:14, 04 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Za pozdrowienia dziękuję. Przesyłam ciepłe myśli. Trzymaj się dzielna kobieto!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wendy79 20:32, 04 gru 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Trzymam kciuki za wykończenie domu, nie siebie. Ściskam
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
mikina34 13:25, 05 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Agato, podziwiam Cię za hart ducha przesyłam dobre myśli, chociaż tyle mogę
Ale jakby były potrzebne ręce do pracy, daj znać, daleko nie mam a zimą się nuuuuudze okropnie
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Anda 14:50, 05 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Dużo siły Ci życzę i trochę oddechu, żebyś na wiosnę siły do działań ogrodowych miała

Byle do końca lutego, potem będzie z górki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Bogdzia 18:39, 07 gru 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agatka macham, jest czas na odrobinę odpoczynku choc jak czytam u Małgosi niezbyt masz na to czas.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 20:30, 09 gru 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Agata, podobno dobra organizacja to połowa sukcesu. Niemniej nie daj się wykończeniówce, bo ta potrafi człowiekowi dokuczyć. Pół biedy, jak ekipa odpowiedzialna. Trzymaj się, serdeczności zostawiam.
____________________
Dwa ogrody
AgataP 20:37, 10 gru 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Dziewczyny, walczę dzielnie

W pracy też remont, idzie zwariować, dobrze że fajna ekipa pracowników to nawet 3 mm kurzu nie przeszkadza

W domu na razie luzik, sprzątać nie zamierzam, bo i tak za moment wymiana bojlera, potem przyjeżdżają schody, a na koniec wchodzi stolarz.... szkoda mojej pracy...

Odkurzę, umyję podłogę, zrobię jakieś zakupy i tyle.
W Święta zamierzamy grać w planszówki bo doszło trochę z okazji mikołaja i urodzin dzieci. Z synem mamy kupić jeszcze puzzle na 1500 lub 2000 kawałków i będziemy układać razem...
Może w końcu też zabierzemy sunię na dłuuuuugi spacer ostatnio tylko na kilka minut wychodzimy, rano ciemno i wieczorem ciemno... ale już niedługo już będzie dnia przybywać więc oby wytrzymać...

Już nie mogę doczekać się wiosny, przeglądałam już nawet nasionka do wysiewu w zasadzie zostały mi z poprzedniego roku więc nie będę za bardzo szaleć z nowymi... no skuszę się tylko na kwiaty jednoroczne..jeszcze nie wiem jakie
____________________
Z Pszenicznej...
Sonka 11:26, 11 gru 2018


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2265
Piękny ogród wśród brzóz i z duszą, w moim typie.Muszę więcej czasu poświęcić by dokładniej się przyjrzeć. Pozdrawiam.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Gruszka_na_w... 19:44, 11 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Plany na grudzień bardzo mi się podobają. Zwłaszcza te spacerowe.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies