Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pszczelarnia 12:19, 10 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mala_Mi napisał(a)


Wszytko w dużych plamach wygląda na foto fajnie



Bardzo fajnie, bo piękna gama kolorów, niuanse.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mala_Mi 13:20, 10 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
eee_taam napisał(a)


a znasz nazwę? ..bo ładne grube pąki ...i kolor...karminowy?


To Mieszko I.. kwitnie jako pierwszy. Jest czerwono-malinowy, trochę podobny w kolorze do Nowej Zembli. Jednak kwitnie dużo szybciej i u mnie trzyma ładny pokrój, taki dość zwarty. Ale to może ten egzemplarz tak ma.
Dziś już taki jest (kolor nieco przekłamany bo telefoniczny)bardziej w czerwień wpada..


I krzaczek..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:27, 10 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczelarnia napisał(a)


Bardzo fajnie, bo piękna gama kolorów, niuanse.

Tak fajnie wyszło Mi sie też to zestawienie podoba
Koci się zbiera

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:28, 10 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)

To tak jak i u mnie, niech sobie leży
Śliczne wszystkie kadry z ogrodu

Bo maj to piękny miesiąc

I bąk pokazał mi dupcię Muszę uruchomić aparat foto , bo ucieka piękno .. nie zatrzymuje w kadrach..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:29, 10 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kindzia napisał(a)
Teraz Ortus na wiąza Aniu?


Tak.

I jakiś cyk z telefonu..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:32, 10 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
nawigatorka napisał(a)

Na.fotce.wyglada jak bialy.
Szkoda ze nie bialy.
Bialy bym od Ciebie odkupila chetnie.
Ale piekne i tak

Focie telefonem i kolor wychodzi jak wychodzi.. ale są w miarę takie jak na moim monitorze widzę.. prawie białe, ale to prawie robi różnicę.. bo jednak zalatuje różem.. ale kolor taki "porcelanowy"

Takich siewek widzę mam najwięcej Chętnym mogę porozdawać, ale odbiór osobisty... bo wysyłąć nie mam kiedy. Nawet całego obchodu ogrodu dziś nie zrobiłam..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Dorota123 14:08, 10 maj 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
jankosia napisał(a)
No właśnie wczoraj myślałam o twojej glicynii że muszę wejść zobaczyć czy już kwitnie. U mnie znowu nic- załamać się można. Taki potwór i nic Zastanawiam się czy ten przymrozek załatwił pąki kwiatowe czy w ogóle ich nie było bo nie wiem jak te pierwsze wyglądają- pokazywałaś może? Chociaż jak się zwarzyły pierwsze młode listki to kwiaty już bym widziała nie? Ech... Nie pozostaje mi nic innego jak przyłazić do ciebie w maju i gapić się na to cudo.
Ania, ja cięłam swoją mocno wg zaleceń pana Marczyńskiego (jest filmik na yt), ale może jak i tak nie kwitnie to pierdzielnąć ją tak żeby popamiętała? Jak myślisz? Może wtedy się ogarnie ta cholera niekwitnącą wielka niewdzięczna


Podczytuję i zaczynam się rozgrzeszać. U mnie też ta zakała co miała być ozdobą nie kwitnie kolejny rok, a ja jej znów daję szansę do przyszłej wiosny jak z tego nie skorzysta to wyleci całkiem z ogródka.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
agata19762 14:22, 10 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Ania dopisz mnie do listy na orliki.
Kiedyś odbiorę jeszcze żółte dzielżany od Bogdzi gdzieś tam u Ciebie rosną

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
sylwia_slomc... 14:22, 10 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Aniu co do dzielenia traw czytałam gdzieś, że najłatwiej przepiłować piłką do metalu. Nim pierwszą do domu udziabałam od kolegi to dwie łopaty złamał a trzecia markowa się wygięła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margarete 16:34, 10 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)

Łopata porządna i jeszcze ekstra ostrzona.... ale i tak tylko mniejsze kępy jestem w stanie podzielić Waga urosła, ale dalej do traw to za mało

Zbierałam siewki.. granatowe... i uzbierałam.. dorodne kępy z mikro sadzonek zeszłorocznych urosły... szkoda, że tylko nie granatowe.. jedna tylko

Dorodne orliki czekają na nowy dom.. mi one nie pasują.. róż majtkowy z PRL-u Chociaż pod wpływem forum nawet się do tego koloru przyzwyczaiłam. i już tak nie drażni.. Jak patrzę to nawet stwierdzam, że są całkiem eleganckie.. może te inne wyciepię, a te zostawię??? Ale ju na innej rabacie,. tu ten kolor odpada.. Sięgają mi do pasa..




A mój orlik-własie z tych od ciebie, biały ociagał sie w ub roku ale wzmocnił sie powiększyła mu sie kępa i własnie zabiera sie do kwitnienia
Ale sie ciesze jak wyrośnie tak jak u ciebie...no może az taki to nie bedzie bo moja ziemia słabsza ale kwitnąc bedzie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies