Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pszczelarnia 14:59, 09 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A walczyłaś z muchą narcyzową? Bo ja ją rozpoznałam u siebie. Wydawała nieprzyjazne dźwięki. Takie groźne. Nie jak pszczoła czy trzmiel. Inne owady się jej bały.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Bogdzia 21:04, 09 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)
"A my koczujemy w miejscu nieprzyjaznym dla człowieka.... ot starość. " - szpital czy dom starców?

Anek, mam . To z nawału obowiązków.


?????????????????????????????????????????????????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Olili 21:43, 09 maj 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Przyszłam o coś zapytać ale czytam ,że masz na prawdę trudny czas.
Niech się wszystko poukłada,wyprostuje....
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Mala_Mi 22:26, 09 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Olili napisał(a)
Przyszłam o coś zapytać ale czytam ,że masz na prawdę trudny czas.
Niech się wszystko poukłada,wyprostuje....


I słusznie... bo mogę coś głupiego napisać..

Moja rabata.. posadziłam i zobaczę co wyjdzie. jak do dupy to będę wtedy myśleć.. i jak tak działam.. nigdy nie robiłam żadnych rabat na papierze.. jedną w zeszłym roku. a i tak posadziłam zupełnie inaczej..
Bo ja sadzę rośliny które mi się podobają,....... a tu posadziłam w dodatku to co miałam swojego bez kupowania.. tu nie ma ani jednej rośliny kupionej.. chyba 3 lilie martagony tylko..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:29, 09 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)


?????????????????????????????????????????????????


Zadzwonię jak złapię czas.. ale na razie ucieka za szybko. Focie z wczoraj.. wiosna minie nawet nie będę wiedzieć kiedy..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:33, 09 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczelarnia napisał(a)
A walczyłaś z muchą narcyzową? Bo ja ją rozpoznałam u siebie. Wydawała nieprzyjazne dźwięki. Takie groźne. Nie jak pszczoła czy trzmiel. Inne owady się jej bały.



Nie wiem jak bzyka, ale wiem jak niszczy cebule.. dlatego narcyzy kupuję po kilka sztuk co roku.. dla osłody i by cholera miała co żreć. Innej opcji na uchowanie narcyzków nie mam.. a lać chemią co tydzień nie mam czasu.. wiec podziwiam u innych .
Rdest.. Twój

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:43, 09 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kawa napisał(a)
Ania łan kuklików mnie siem podobie i to bardzo


Wszytko w dużych plamach wygląda na foto fajnie

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:48, 09 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
mikina34 napisał(a)


Twoje teksty są niemozliwe wyobraziłam sobie, jak skaczesz po łopacie
Się ubawiłam chociaż nie zadzraszczam takiej gimnastyki

Łopata porządna i jeszcze ekstra ostrzona.... ale i tak tylko mniejsze kępy jestem w stanie podzielić Waga urosła, ale dalej do traw to za mało

Zbierałam siewki.. granatowe... i uzbierałam.. dorodne kępy z mikro sadzonek zeszłorocznych urosły... szkoda, że tylko nie granatowe.. jedna tylko

Dorodne orliki czekają na nowy dom.. mi one nie pasują.. róż majtkowy z PRL-u Chociaż pod wpływem forum nawet się do tego koloru przyzwyczaiłam. i już tak nie drażni.. Jak patrzę to nawet stwierdzam, że są całkiem eleganckie.. może te inne wyciepię, a te zostawię??? Ale ju na innej rabacie,. tu ten kolor odpada.. Sięgają mi do pasa..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:52, 09 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
lojalna_ napisał(a)



Widok piekny

Za rzadko słyszeli ....* nie mam czasu *


Taka seria nafochanych się trafia.. i podnoszą ciśnienie.. jakby w pracy było go za mało

CW .. jakoś go nie zbyt lubię .. wolę inne..





____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Olili 23:10, 09 maj 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Mala_Mi napisał(a)


I słusznie... bo mogę coś głupiego napisać..

Moja rabata.. posadziłam i zobaczę co wyjdzie. jak do dupy to będę wtedy myśleć.. i jak tak działam.. nigdy nie robiłam żadnych rabat na papierze.. jedną w zeszłym roku. a i tak posadziłam zupełnie inaczej..
Bo ja sadzę rośliny które mi się podobają,....... a tu posadziłam w dodatku to co miałam swojego bez kupowania.. tu nie ma ani jednej rośliny kupionej.. chyba 3 lilie martagony tylko..




będzie fajnie . ale podoba mi się stwierdzenie : nie ma tu ani jednej rośliny kupionej..chyba 3 lilie martagony tylko..

A i dzięki..ale ja na prawdę kumam jak to jest gdy psycha siada i w ogóle..

Ostatnio zaczęłam działać w myśl teorii,ze póki nie posadzę to się nie dowiem jak to będzie wygladać i czy pasuje a kiedyś przesadzić można..
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies