Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2016

mikina34 23:27, 09 maj 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Mala_Mi napisał(a)

Łopata porządna i jeszcze ekstra ostrzona.... ale i tak tylko mniejsze kępy jestem w stanie podzielić Waga urosła, ale dalej do traw to za mało

Zbierałam siewki.. granatowe... i uzbierałam.. dorodne kępy z mikro sadzonek zeszłorocznych urosły... szkoda, że tylko nie granatowe.. jedna tylko

Dorodne orliki czekają na nowy dom.. mi one nie pasują.. róż majtkowy z PRL-u Chociaż pod wpływem forum nawet się do tego koloru przyzwyczaiłam. i już tak nie drażni.. Jak patrzę to nawet stwierdzam, że są całkiem eleganckie.. może te inne wyciepię, a te zostawię??? Ale ju na innej rabacie,. tu ten kolor odpada.. Sięgają mi do pasa..





Jak tak z ukosa i na jedno oko spojrzeć to PRL nie był taki najgorszy ...
kolor orlików też całkiem do rzeczy, przynajmniej tak wygląda na fociach, a że nie granatowy... no nie mów, że nie lubisz niespodzianek a jak masz wyciepać to mów gdzie i kiedy, zagarnę
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Mala_Mi 00:55, 10 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Na dobranoc .. jedyna roślina która u mnie podziękuje pięknie za łagodną zimę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
jankosia 01:10, 10 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
No właśnie wczoraj myślałam o twojej glicynii że muszę wejść zobaczyć czy już kwitnie. U mnie znowu nic- załamać się można. Taki potwór i nic Zastanawiam się czy ten przymrozek załatwił pąki kwiatowe czy w ogóle ich nie było bo nie wiem jak te pierwsze wyglądają- pokazywałaś może? Chociaż jak się zwarzyły pierwsze młode listki to kwiaty już bym widziała nie? Ech... Nie pozostaje mi nic innego jak przyłazić do ciebie w maju i gapić się na to cudo.
Ania, ja cięłam swoją mocno wg zaleceń pana Marczyńskiego (jest filmik na yt), ale może jak i tak nie kwitnie to pierdzielnąć ją tak żeby popamiętała? Jak myślisz? Może wtedy się ogarnie ta cholera niekwitnącą wielka niewdzięczna
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Sylvana 02:00, 10 maj 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Piękna glicynia....jak i cały ogród.
Orliki do pasa? Te które od Ciebie dostałam zaczynają kwitnąć...ciekawa jestem co to za jedne.

Pozdrawiam
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Bogdzia 06:58, 10 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne te orliki , nie marudz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 06:59, 10 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)


Zadzwonię jak złapię czas.. ale na razie ucieka za szybko. Focie z wczoraj.. wiosna minie nawet nie będę wiedzieć kiedy..



U mnie daleko do takiego stanu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
07:04, 10 maj 2016
Mala_Mi napisał(a)


Zadzwonię jak złapię czas.. ale na razie ucieka za szybko. Focie z wczoraj.. wiosna minie nawet nie będę wiedzieć kiedy..



a znasz nazwę? ..bo ładne grube pąki ...i kolor...karminowy?
nawigatorka 07:26, 10 maj 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Mala_Mi napisał(a)

Łopata porządna i jeszcze ekstra ostrzona.... ale i tak tylko mniejsze kępy jestem w stanie podzielić Waga urosła, ale dalej do traw to za mało

Zbierałam siewki.. granatowe... i uzbierałam.. dorodne kępy z mikro sadzonek zeszłorocznych urosły... szkoda, że tylko nie granatowe.. jedna tylko

Dorodne orliki czekają na nowy dom.. mi one nie pasują.. róż majtkowy z PRL-u Chociaż pod wpływem forum nawet się do tego koloru przyzwyczaiłam. i już tak nie drażni.. Jak patrzę to nawet stwierdzam, że są całkiem eleganckie.. może te inne wyciepię, a te zostawię??? Ale ju na innej rabacie,. tu ten kolor odpada.. Sięgają mi do pasa..




Na.fotce.wyglada jak bialy.
Szkoda ze nie bialy.
Bialy bym od Ciebie odkupila chetnie.
Ale piekne i tak
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kindzia 08:40, 10 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Teraz Ortus na wiąza Aniu?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Agania 11:11, 10 maj 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)


Lista pilnych rzeczy w ogrodzie długa. Ale trudno.. musi sobie radzić ..


To tak jak i u mnie, niech sobie leży
Śliczne wszystkie kadry z ogrodu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies