Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

m_gocha 00:31, 26 sty 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:37, 26 sty 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
a to huba przytargana z jesiennego grzybobrania do planowanego lasu w słoiku też się ładnie "spatynowała"

a to już przy oczku wodnym - niestety musiałam zakończyć sesję fotograficzną, bo sąsiadka z niemałym zainteresowaniem śledziła cóż ja tam mam na tej ziemi (w samym środku zimy )
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
basia3012 00:59, 26 sty 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9553
Gosiu ,jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego ogrodu . Cudeńka wycinają Twoje ręce jak w tym filmie o nożycorękim .Takich form to nie widziałam w ogrodzie . Owszem kule , stożki , śruby . Ale takie formy to mistrzostwo . Gratulacje . . I też pięknie robisz zdjęcia nawet zwykły mech na Twoich zdjęciach jest niezwykły . Pozdrawiam . Dobrej nocy .
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Monia81 08:37, 26 sty 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Gosia mikro ogród w Twoich ujęciach rewelacyjny pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
mira 09:06, 26 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Cudny ten mikroogród. Pozdrowienia dla sąsiadki .
Przypomniałaś mi o moim schodku z piaskowca w ogrodzie. Stale coś tam w szczeliny wtykam i nic mi nie chce rosnąć - chyba kupię karmnik oscisty i powtykam.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Dorota123 16:52, 26 sty 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Tak jak Ciebie i mnie dopadła jakaś infekcja i ominęła mnie porcja śniegu. Porośnięte kamienie pięknie się prezentują. Jeśli masz ochotę zobacz jakie kwiaty dziś zrobiłam, jednego wstawiłam dla Ciebie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Margerytka40 21:15, 26 sty 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Mech w ogrodzie jest jak patyna,nadaje mu dojrzały wygląd. Piękne zdjęcia Małgosiu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataM 21:18, 26 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
m_gocha napisał(a)



Jaki piękny mech... Ja właśnie takiego szukałam w moim lasku do robienia kul. Ale na kamieniach...pierwsza klasa...
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Bogdzia 20:36, 27 sty 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ale piękne zdjecia mchom porobiłas, mistrzostwo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
m_gocha 22:24, 29 sty 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
basia3012 napisał(a)
Gosiu ,jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego ogrodu . Cudeńka wycinają Twoje ręce jak w tym filmie o nożycorękim .Takich form to nie widziałam w ogrodzie . Owszem kule , stożki , śruby . Ale takie formy to mistrzostwo . Gratulacje . . I też pięknie robisz zdjęcia nawet zwykły mech na Twoich zdjęciach jest niezwykły . Pozdrawiam . Dobrej nocy .
Basiu dziękuję Ci bardzo za miłe słowa Do mistrzostwa w cięciu to mi daleko, ale fakt, że już się wiele nie zastanawiam tylko tnę
Mech samą mnie zaskoczył. Dopiero jak się mu bliżej przyjrzałam to dostrzegłam jego niesamowitą żywotność jak na środek zimy no i jego piękno. Od razu przypomniał mi się oglądany kiedyś rewelacyjny film pt. "Mikrokosmos" - dokument ukazujący jeden dzień z życia najmniejszych mieszkańców łąk. Polecam do obejrzenia

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies