Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blyxa i elipsa

Pokaż wątki Pokaż posty

Blyxa i elipsa

iwka 21:23, 28 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Hej Blyxa
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Makao_J 21:23, 28 lut 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
No widzisz to czegoś znowu się nauczyła.


A Ty jeszcze dopracuj podpis. Podałam linka. Chyba że nie chcesz by odwiedzali Cię ci u których piszesz w wątkach
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Rumianka 22:15, 28 lut 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Masz niespotykane imię Blyxa. Witaj na O i zapodaj fotki, czekamy na nie...Rozwijaj się w temacie i heja do przodu...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
blyxa 10:58, 29 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Makao_J napisał(a)

A Ty jeszcze dopracuj podpis. Podałam linka. Chyba że nie chcesz by odwiedzali Cię ci u których piszesz w wątkach

Jestem pod wrażeniem instrukcji i tego, że każdej nowej osobie uczynnie ją wklejasz To niesamowicie miłe z Twojej strony.
Fakt, faktem że zmobilizowałaś mnie, aby zrobić podpis

Rumianka napisał(a)
Masz niespotykane imię Blyxa.

Tylko dlatego, ze nie ma tu nikogo kto zafascynowany jest akwarystyką roślinną Blyxa akurat nie jest jakąś szczególną roślinką akwariową (niektórzy wręcz nazwaliby ją chwastem) ale ładnie brzmi.

Częstuję wszystkich kawą. Miałam być właśnie w ogrodzie i dekapitować hortensje ale jest -1. To jednak dla mnie za zimno.

Za to wrócę do moich ranników co się objawiły po latach i zepsuły mi plan robót.
Miałam się zabrać za rabatę i wywalić kamienie. Ale tak chodzę, patrzę na te liche kwiatki i dumam, czy jak zacznę wybierać kamienie to ich nie uszkodzę?... Tak się z tych żółtych brzdąców ucieszyłam, że głupio będzie, jak je teraz wywalę w kosmos.





Drugi powód do dumania - czy magnolia się na mnie bardzo obrazi, jak jej wsadzę hortensję z drugiej strony? Hortensja jest, czeka w doniczce - dzielnie przetrwała zimę w szklarni mimo, ze ją ciągle zapominałam podlewać Tak dumam aby poczekać aż magnolia zakwitnie i wtedy sadzić. Będzie miała (magnolia znaczy się), cały sezon aby się przestać na mnie dąsać.
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
blyxa 11:08, 29 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Jako, że dziś za zimno do pracy (a nawet dla mycia okien) to się zmotywuję drobnymi zmianami na rabatce jakie robiłam pożną jesienią.
(btw. nadal limit 4 zdjęć na post obowiązuje?)

Były sobie kulki i kamienie. Jak się wkurzyłam to po godzinie było już niezbyt dużo tych kamieni



Póżniej musiałam kombinować jak tą garstką wrzosów obsadzić taki łysy kawałek.



obsadziłąm



i skończyłam



Widoczne na zdjęciu kulki czekają niecierpliwie na wiosnę, aby ktoś je wreszcie zaprowadził do fryzjera
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
agnieszka_m 11:16, 29 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Fajnie teraz wyglądają kulki z wrzosami
i popieram kora ładniej wygląda niż kamyki jedyny mankament z korą to że ją strasznie wywiewa co trochę muszę chodzić i zbierać po trawniku

Ps. dziękuję za kawkę
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Makao_J 11:25, 29 lut 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
blyxa napisał(a)

Jestem pod wrażeniem instrukcji i tego, że każdej nowej osobie uczynnie ją wklejasz To niesamowicie miłe z Twojej strony.
Fakt, faktem że zmobilizowałaś mnie, aby zrobić podpis





Ciesze się że instrukcja się przydaje. Taki był cel i mój i szefowej.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
amelia_b 11:27, 29 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Witam się i japokarz nam ogród w szerszej perspektywie, widać że już masz sporo zrobione
____________________
Pogubiłam się po drodze
blyxa 11:41, 29 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
agnieszka_malysa napisał(a)
Fajnie teraz wyglądają kulki z wrzosami
i popieram kora ładniej wygląda niż kamyki jedyny mankament z korą to że ją strasznie wywiewa co trochę muszę chodzić i zbierać po trawniku

Staram się sadzić rośliny okrywowe, aby ją nie wywiewało. A co do kamieni to co prawda ich nie wywieje ale za to dzieciaki mi rozniosą i zawsze pełno do zbierania z trawnika

amelia_b napisał(a)
pokarz nam ogród w szerszej perspektywie, widać że już masz sporo zrobione

Tylko, ze ja nie mam w zasadzie zdjęć z ostatnich dwóch lat A teraz nie ma co pokazywać, bo wszystko smętne, szare a wrzosy (których mam masę) wyglądają fatalnie. Będę się chwalić po wiosennych porządkach
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Efffa 12:08, 29 lut 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
hej Blyxa.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies