Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blyxa i elipsa

Pokaż wątki Pokaż posty

Blyxa i elipsa

blyxa 19:53, 01 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Dominiko witaj

I kolejny post ku pamięci.
Co prawda na zdjęciach z gardenii inna fontanna wpadła mi w oko, ale taki tutorial nie może zginać w odmętach internetu. Wklejam, jakbym kiedyś jednak chciała ja robić

http://www.instructables.com/id/Rain-shower-contemporary-fountain/
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
anbu 20:07, 01 mar 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
blyxa napisał(a)



aaaa jak takie będą oczekiwania to kiedy pokażę wreszcie zdjęcia rozlegnie się zbiorowy jęk zawodu






Oj tam, oj tam zaraz jęk zawodu
Na pewno będzie pięknie
____________________
Ania Ogród Ani :)
Marga 22:07, 01 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Oj...nie chciałam Cię stresować , więc zmieniam na:

"Forum podglądasz od 5-ciu lat i jestem pewna, że będziesz miała wkrótce ładnie w ogrodzie "

Może być?
____________________
Ogród dla moich synków
nawigatorka 22:34, 01 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Co nie mowisz ze masz juz watek oj nieladnie
Bede podgladac
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
blyxa 22:37, 01 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Dzięki anbu i Marga - żeby nie było, ze się kryguję i dopraszam pochwał. Myślę, ze mam po prostu zwyczajnie - ani bardzo źle, ani powalająco na kolana.

Dojrzałam do zrobienia tarasu. Dla dzieci - będą miały na nim plac zabaw. Na czwartek jestem umówiona z wykonawca. Oj jak ja bym chciała abyśmy się dogadali i abym nie musiała szukać dalej.
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
blyxa 22:43, 01 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
nawigatorko - dziękuję. Jak widzisz podglądać nie ma co, a ogrodu boję się pokazać

Dziś z okazji pięknego słońca i całych 5 st. wywaliłam żwir z 1/3 rabaty z żurawkami. Paskudna robota, miałam nadzieję, że szybciej pójdzie. Jutro z rana jeszcze pędem do ogrodniczego, aby ziemi dokupić, bo zupełnie zapomniałam, że kamienie między korzenie wchodzą i trzeba do poziomu gruntu uzupełnić. No i nawóz jakiś dokupić, aby już pod korę dosypać.

Ależ robota głupiego - po to sobie 5 lat temu sypałam, aby teraz na kolanach wybierać
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
blyxa 22:56, 01 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
I jeszcze ku pamięci zostawię sobie linki do trampolin wkopanych w ziemię. Kusi mnie coś takiego, oj kusi

trampoliny w google

pinterest

inspiracje
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
nawigatorka 22:58, 01 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
blyxa napisał(a)
nawigatorko - dziękuję. Jak widzisz podglądać nie ma co, a ogrodu boję się pokazać

Dziś z okazji pięknego słońca i całych 5 st. wywaliłam żwir z 1/3 rabaty z żurawkami. Paskudna robota, miałam nadzieję, że szybciej pójdzie. Jutro z rana jeszcze pędem do ogrodniczego, aby ziemi dokupić, bo zupełnie zapomniałam, że kamienie między korzenie wchodzą i trzeba do poziomu gruntu uzupełnić. No i nawóz jakiś dokupić, aby już pod korę dosypać.

Ależ robota głupiego - po to sobie 5 lat temu sypałam, aby teraz na kolanach wybierać

Gdzie Ty mieszkasz ze.caly kraj w sniegu tonie a u Ciebie slonce?
Jeszcze nie jedna bezsensowna robote wykonasz jak kazdy z nas
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Zagajanka 23:10, 01 mar 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
No wlasnie mnie tez intryguje, gdzie ten twoj ogrod lezy?
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Efffa 23:15, 01 mar 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Fajny pomysł z tymi trampolinami!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies