Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blyxa i elipsa

Pokaż wątki Pokaż posty

Blyxa i elipsa

Kuba 08:02, 13 sie 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Oj ładne masz wrzosowisko ładne bardzo mi się podoba
I powiem Ci że Twój ogród nie ma nieudanych miejsc, wszystko super zestawione.
Czy byłby problem żebyś stanęła z aparatem na środku działki i obfotografowała rabatę po rabacie bo nie mogę ogarnąć całości
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Madzenka 09:28, 14 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Myslisz ze lawenda sie ukorzeni? Kurcze tyle fajnych ścinek mojen ulubionej lawendy miałam i wywaliłam. Jesli przetrwa zime zrobie za rok

Co to za plozace wrzosy, swietne są. Nie mam ani jednego wrzosy ale takie bym kupiła
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
blyxa 18:50, 14 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Madzenka napisał(a)
Myslisz ze lawenda sie ukorzeni? Kurcze tyle fajnych ścinek mojen ulubionej lawendy miałam i wywaliłam. Jesli przetrwa zime zrobie za rok

Co to za plozace wrzosy, swietne są. Nie mam ani jednego wrzosy ale takie bym kupiła

Lawenda się ukorzeni bo ja 2/3 lawendy na rabatach mam właśnie z takich ścinek Oczywiście zależy to głównie od tego czy nie zapomnę podlewać

Wrzos to white lawn, cudny jest, ale nie kupuj. Na wiosnę nie oblecisz podkaszarką tylko każdą łodyżkę z kwiatami osobno trzeba odciąć sekatorem. Na podwyższonej rabacie jeszcze ujdzie, ale z poziomu ziemi takie przycinanie jest strasznie upierdliwe, a przede wszystkim przy starszych okazach, zajmuje strasznie dużo czasu.
Informacyjnie dodam jeszcze, ze nie lubi deptania, bo łodyżki się łamią.
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
blyxa 18:51, 14 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
iwka napisał(a)
a to jest fajne założenie ja w tym roku postawiłam na róż w jednorocznych, co prawda tylko w jednym gatunku ale w kilku odcieniach

No własnie ja dumam, czy w przyszłym roku nie iść w fiolety
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
blyxa 18:53, 14 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Kuba napisał(a)
Oj ładne masz wrzosowisko ładne bardzo mi się podoba
I powiem Ci że Twój ogród nie ma nieudanych miejsc, wszystko super zestawione.
Czy byłby problem żebyś stanęła z aparatem na środku działki i obfotografowała rabatę po rabacie bo nie mogę ogarnąć całości


Mój ogród ma sporo nieudanych miejsc tylko ich nie pokazuję. A szeroki kadr wcale nie jest reprezentacyjny Plus to co widać - rabaty powinny być przynajmniej dwa razy szersze.
Jeśli jednak nadal chcesz zobaczyć całość, to pomyślę jak to ująć
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
kasja83 19:01, 14 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
iwka napisał(a)
a to jest fajne założenie ja w tym roku postawiłam na róż w jednorocznych, co prawda tylko w jednym gatunku ale w kilku odcieniach


Dokładnie!!Dlatego już kombinuję z bielą w okolicach tarasu- w planach narazie oczywiście!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
blyxa 20:50, 14 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
No i co tu dużo kryć - biel jest bezpieczna - jak się po pięciu latach zmieni moda i gust, to nie trzeba będzie połowy ogrodu demolować
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
BKosimkArt 20:23, 18 sie 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
blyxa napisał(a)


Z przodu przymarzły mi płożące i się nie odbudowały, więc wyrzuciłam. Będę musiała uzupełnić lukę, bo wygląda śmiesznie


Drugie zdjęcie boskie! super rabata!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
frezja 15:46, 02 wrz 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
blyxa napisał(a)

Wrzesień
Jak teraz patrzę, to się zdziwiłam, ze sadzonki aż tyle urosły.




Ładnie wymyśliłaś
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 15:48, 02 wrz 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
blyxa napisał(a)


I tutaj...pięknie. Lubię murki coraz bardziej.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies