Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blyxa i elipsa

Pokaż wątki Pokaż posty

Blyxa i elipsa

Marga 00:05, 02 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Ale fajne trampoliny w ziemi! Pierwszy raz takie coś widzę
____________________
Ogród dla moich synków
Juzia 08:40, 02 mar 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
nawigatorka napisał(a)

Gdzie Ty mieszkasz ze.caly kraj w sniegu tonie a u Ciebie slonce?
Jeszcze nie jedna bezsensowna robote wykonasz jak kazdy z nas


Ja nie tonę
U mnie nie ma śniegu

Pozdrawiam właścicielkę wątku!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Magda70 08:48, 02 mar 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
U mnie też śniegu brak i tez pozdrawiam
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
agnieszka_m 08:51, 02 mar 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
A u mnie też śnieg
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Zagajanka 09:28, 02 mar 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
blyxa napisał(a)
I jeszcze ku pamięci zostawię sobie linki do trampolin wkopanych w ziemię. Kusi mnie coś takiego, oj kusi

trampoliny w google

pinterest

inspiracje

Ukradlam linki do watku Kuby, bo wlasnie ostatnio o tym z nia rozmawiałyśmy
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Milka 12:51, 02 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
blyxa napisał(a)
I jeszcze ku pamięci zostawię sobie linki do trampolin wkopanych w ziemię. Kusi mnie coś takiego, oj kusi

trampoliny w google

pinterest

inspiracje


Ojej, nie dziwię się, że kuszą, bo ja juz też dumam, gdzie by to wnusiom wcisnąć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
iwka 12:58, 02 mar 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
bardzo ciekawe te trampoliny pierwszy raz widzę
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
anbu 13:01, 02 mar 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ale super ta trampolina! Mój eM zawsze naszą mocuje do ziemi głazami i prętami, bo by pofrunęła przy pierwszym lepszym podmuchu :/
____________________
Ania Ogród Ani :)
blyxa 20:59, 02 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
nawigatorka napisał(a)

Gdzie Ty mieszkasz ze.caly kraj w sniegu tonie a u Ciebie slonce?


Zagajanka napisał(a)
No wlasnie mnie tez intryguje, gdzie ten twoj ogrod lezy?


W 7b czyli w najcieplejszej strefie jaką mamy w Polsce (między Szczecinem a Bałtykiem). Powinnam mieć ciepło, pierwsza witać wiosnę i palmy hodować w doniczkach. Moment, kiedy we Wrocławiu jest słońce a u mnie śnieg odbieram jako osobistą zniewagę

Słońca nie macie co zazdrościć - dziś padało. Rano tylko skoczyłam do mrówki po ziemię, aby przykryć korzenie rozgrzebanym żurawkom. Pan jak zobaczył niewiastę w płaszczu i kapeluszu szarpiącą się z 50 l ziemi to przybiegł od razu i zaoferował pomoc No i opłaca się nieba przychylić klientowi, bo miałam wziąć dwa worki a wzięłam trzy, a przemiły pracownik zawiózł mi je wprost pod bagażnik. trzeba mieć czasem w życiu trochę szczęścia.

Obsypałam więc tylko korzenie i tyle. Nic więcej nie zrobiłam. Jutro ma być słonce, ale wolnego czasu niet. Zaklinam więc pogodę na weekend.

Cieszę sie, ze podzielacie mój entuzjazm odnośnie trampolin . Tyle możliwości niesamowite możliwości aranżacji! Choć po przekopaniu internetu troszkę mój entuzjazm zmalał - bo jednak chyba się boję robić prowizorkę. Widziałam tutoriale jak wkopać zwykłą ale nie wiem czy producent daje na coś takiego gwarancję. Są jednak specjalne trampoliny - konstrukcyjnie przygotowane do wkopywania. Na razie widziałam je w sklepach w UK, ale będę zgłębiać temat. Jeśli uda mi się ustalić jakiś konkretny koszt wysłania tego do Polski to dam znać. Choć nikogo chyba nie zaskoczy, że jeśli cena będzie nieprzyzwoicie wysoka to zrezygnuję z tematu.

A tak ogólnie jeśli komuś jakieś inspiracje się przydają - proszę brać i pokochać jak swoje Ja mistrzynią ogródkowania się nie jestem, ale w szukaniu końca internetu mam poziom ekspercki Pewnie więc w wątku więcej będzie zdjęć tego co bym chciała, niż tego co faktycznie mam

Magda70, Juzia - za pozdrowienia dziękuję. Radośnie odmachuję
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
blyxa 22:15, 02 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
I kolejna porcja inspiracji do zapamiętania i wykorzystania na przyszłość.

Będzie monotematycznie bo robię teraz plac zabaw i szukam różniastych pomysłów. Zborę sobie je w jedno aby spokojnie się pozastanawiać:
jak ktoś nie lubi dzieci pod żadnym pozorem nie klikać

Instalacje wodne.
Chciałabym zrobić strumień do puszczania statków ale z tego nic nie będzie bo nie mam pomysłu co i gdzie wcisnąć. Jednak takie coś... Muszę nad tymi pomysłami pomyśleć:

instalacja wodna nr 1

instalacja wodna nr 2

ściana wody

Pieńki zainspirowały mnie jakiś czas temu w wątku nawigatorki, cały czas nad nimi myślę. Ewentualnie nad równoważnią albo i nad jednym i drugim.

pieńki gdzieś w świecie
A ten zegar mnie po prostu urzekł

zegar
A mud kitchen (błotna kuchnia?) to będzie obowiązkowo 
mud kitchen w google

____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies