Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

10:19, 24 sie 2016
Iwonko te owczarskie nożyce są bardzo fajne do cięcia kulek i tną precyzyjnie.Nożyce do żywopłotu mam Fiskarsa (jedne z lżejszych na rynku a na takich mi zależało ale bez dźwigni,ona lubi szwankować) a akumulatorowe mam firmy Gardena.Najpierw nimi tnę z grubsza kulki a potem docinam tymi owczarskimi.Lubię je,kulki zgrabnie wychodzą


Makao_J 10:53, 24 sie 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Dobra jesteś z tą wysianą sadzonką za płotem. Ja też mam takie za płotem ale na razie po nie nie lecę bo nie potrzebuję.


Nożyce takie fajnie by było mieć.


Nieźle wyłysiała Ci ta rabata z której rośliny porozdawałaś.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Iwk4 11:01, 24 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniaaa napisał(a)
Iwonko te owczarskie nożyce są bardzo fajne do cięcia kulek i tną precyzyjnie.Nożyce do żywopłotu mam Fiskarsa (jedne z lżejszych na rynku a na takich mi zależało ale bez dźwigni,ona lubi szwankować) a akumulatorowe mam firmy Gardena.Najpierw nimi tnę z grubsza kulki a potem docinam tymi owczarskimi.Lubię je,kulki zgrabnie wychodzą



Świetnie wyglądają te nożyce.
Czy ktoś wie, gdzie można kupić nożyce tego typu?

Ania, masz ładny stół.

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 11:03, 24 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Makao_J napisał(a)

Nieźle wyłysiała Ci ta rabata z której rośliny porozdawałaś.

Wczoraj dosadziłam jeszcze perovską. Poczekaj, as się wszystko rozrownie. Boję się, czy znowu buszu nie będzie. Ale w kolorze blue
____________________
Ogródek Iwony II
kasja83 11:20, 24 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Iwk4 napisał(a)
W zeszłym roku z patyczków rozmnażałam kilka hortensji. Udało się taką kwadratową rozmnożyć. Nie wiem, jak się nazywa, ale kwiaty ma w kwadraty. I miała się kłaść, a ładnie rośnie w górę ...

Kwiatki się rozwiną. Jakaś spóźniona jest

No proszę jaki udany chów
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Iwk4 11:35, 24 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Tylko jak ten chów się nazywa?

Siedzę sobie w słonku na tarasie... Piję kawkę, słucham delikatnego plusku ciurkadełka i delektuję się ostatnimi dniami urlopu. Chwilo trwaj
____________________
Ogródek Iwony II
Sebek 11:36, 24 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iwk4 napisał(a)
Tylko jak ten chów się nazywa?

Siedzę sobie w słonku na tarasie... Piję kawkę, słucham delikatnego plusku ciurkadełka i delektuję się ostatnimi dniami urlopu. Chwilo trwaj


No tak, jeszcze tydzień
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Moniq 11:46, 24 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Iwk4 napisał(a)
Tylko jak ten chów się nazywa?

Siedzę sobie w słonku na tarasie... Piję kawkę, słucham delikatnego plusku ciurkadełka i delektuję się ostatnimi dniami urlopu. Chwilo trwaj


Zazdrosc

Popijam kawkę, zerkam na o. Co jakis czas i pracuje, o urlopie juz zapomnialam
____________________
beskidzkie marzenie
asiak 12:33, 24 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ostatnio w Lidlu kupiłam nożyce, takie małe zgrabne
____________________
AsiaDziałeczka Asi
olga80 12:59, 24 sie 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonka znowy nadrabiam zaległości. Nie dziwię się,że nie mogłaś wybrać tylko 4 zdjęć też bym nie potrafiła zdecydować. Ogród jest naprawdę piękny musisz nakłonić Ewę aby założyła wątek i chociaż fotkami nas raczyła.Hortensje z perovowską widziałam w Hortulusie i cudnie to wygląda tylko czy perovska da radę w półcieniu ? Pozdrawiam i korzystaj z ostatnich wolnych dni
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies