Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Luki 08:32, 23 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iwonko ja powiem Ci tylko tyle dobrze, że Ty taka nieposłuszna jesteś
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
leon60 08:35, 23 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Iwk4 napisał(a)


]

jaka to molinia ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Kindzia 10:16, 23 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Przyszłam na chwilę do Ciebie...i wsiąkłam...masz bardzo ładny ogród!!! Lubię taki elegancki porządek jak u Ciebie Muszę zapisać wątek i wrócić na dłuższy czas, poczytać, popodziwiać...bardzo mi się podoba!!!
Tymczasem pozdrawiam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ren133 10:21, 23 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Margo napisał(a)
Iwonko, fajna instrukcja wykonania oczka wodnego. Tez mam miejsce zostawione na oczko, może w przyszłym roku uda się je zrobić
Przepraszam, że z takim opóźnieniem ale wklejam w końcu obiecane fotki.
Cream Abudance obecnie, w rzeczywistości kremowa, raczej nie wpada w róż





Śliczna ta róża
Jaka ona wysoka rośnie?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AgataP 10:21, 23 sie 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Iwk4 napisał(a)




Iwonka co to za trawka, kupiłam ją bo podobała mi się bardzo, stwierdzono że śmiałek, ale nie jestem przekonana
____________________
Z Pszenicznej...
LyraBea 10:22, 23 sie 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Iwk4 napisał(a)

I pewna rewfleksja:
Oród jest duży, kiedy wracam do mojego ogródka, czuje się w pierwszej chwili, jakbym znalazła się w skorupce orzeszka,
ale po raz pierwszy, kiedy wróciłam, poczułam, że mój orzeszek mi się podoba. Że wreszcie nie muszę zazdrościć, a jak jeszcze mogłam sobie przywieźć roślinki:
kocimiętkę, trawki, żurawki i perovską - to osiągnęłam pełnię szczęścia, ze namiastka tego pięknego ogrodu spełnia się w moim małym ogródku.

Ewuniu, dziękuję za cudownie spędzone chwile, za roślinki, za przyjaźń i nie gniewaj się proszę, ze tyle fotek strzeliłam, ale naprawdę masz cudowny ogród i możesz być z niego dumna, ze własnymi rękami to stworzyłaś. A jak słuchałam, jak potrafisz mnożyć i dzielić, to zaraz nabrałam ochoty do pracy
Buziak


Cudna refleksja. To najważniejsze, co mogło Cię spotkać Iwko. Właśnie takie odczucie. Piękny ogród właścicielki, którą miałam okazję poznać u Ciebie. Pozdrawiam zapracowaną Ewę. Pervoskiej Ci zazdroszczę. Chciałabym na próbę taka u siebie. Jestem ciekawa jej koloru, bo na zdjęciach wychodzi obłędnie. W żadnym sklepie się z nią nie spotkałam. Może kiedyś na nią trafię lub jakaś dobra duszyczka ukorzeni mi kilka.
Pogoda w kratkę. Wczoraj było przyzwoicie, na trochę wyszłam porządkować obejście. Dzisiaj znowu leje.

Pozdrawiam.
____________________
Beata
ren133 10:23, 23 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Iwk4 napisał(a)

Reniu, kulkowisko już zrobione
Nawet zdążyłam się załapać na etap tworzenia, ale ręką nie ruszyłam, hi, hi Ewa miała wszystko zaplanowane
Pojawiły się tam też lawendowe kulki
Fajnie to wygląda


Ja moją lawendę też będę cięła bardziej w poduszeczki - kuleczki. Tylko nożyce muszę sobie kupić, teraz cięłam krawieckimi. Zupełnie fajnie się cięło, lepiej manipulowało, ni sekatorem.

Jakimi narzędziami tniecie kulki?


Szybka dziewczyna
A nożyce mam takie: http://www.agito.pl/fiskars-nozyce-do-zywoplotu-hs92-1001563-114770/pd/DXJ6SBBBM/?ref=similar-exp_center-1_1&recid=is77epxu-6gobzxcs4ak-C.c17_a185.S.SIMILAR-0cw331n
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 10:27, 23 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Woooooow ... cudnie jest u Ewy
Piękne kompozycje, liczne byliny i architektura ... no po prostu extra!!!
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anna_t 12:02, 23 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iwk4 napisał(a)
W sobotę byłam w pięknym ogrodzie. O tej porze roku po raz pierwszy.
Właścicielce ogrodu obiecałam, że wstawię tylko 4 fotki, ale Ewo wybacz, po obejrzeniu fotek nie umiem wybrać tych czterech

Ogród jest spory, na dwóch poziomach. Cały urok postrzegam w możliwości oglądania go z wielu perspektyw.
Piękny też jest przedogródek. Każdy zakątek dopracowany jest bardzo szczegółowo
Znajduje się tu sporo roślin. Masa bylin i traw. Na tarasie można cudownie spędzać czas, słuchając plusku wody Wzrokiem ogarniałam cudowne miejsca, nie mogłam się powstrzymać, musiałam sięgnąć po aparat

Zatem zapraszam do spaceru po ogrodzie Ewy






czy na pierwszej fotce to formowany serb?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
LyraBea 12:22, 23 sie 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
ren133 napisał(a)


Szybka dziewczyna
A nożyce mam takie: http://www.agito.pl/fiskars-nozyce-do-zywoplotu-hs92-1001563-114770/pd/DXJ6SBBBM/?ref=similar-exp_center-1_1&recid=is77epxu-6gobzxcs4ak-C.c17_a185.S.SIMILAR-0cw331n

Może ja cos od siebie. Miałam okazję pracować tymi nożycami i jak to F fajne, ale do czasu, gdy nie zobaczyłam i nie kupiłam tych http://www.bimex.pl/product-pol-44503-FISKARS-DZWIGNIOWE-NOZYCE-DO-ZYWOPLOTU.html NOżyce dźwigniowe są rewelacyjne! Wszystkie moje kule tnę nimi. Ja kupiłam w C razem z takimi małymi do kompletu. Jestem bardzo zadowolona.
____________________
Beata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies