Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

Sebek 22:54, 04 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
myszorek napisał(a)
Męzu drogi, widzę, ze siedzisz przy drugim kompie i bezustannie mnie śledzisz na forum. Może napisz coś, to pogadamy sobie o roślinkach

Hahahaha
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Matka 22:54, 04 sie 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
hehe...dobre...a skąd wiesz, że M na forum jest?się zarejestrować musiałwitaj Mężu Myszorka, załóż swój wątek
____________________
U Matki
myszorek 23:01, 04 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
widzę kątem oka jego monitor
Oj ciężko by było, gdyby zaczął ustawiać rabaty po swojemu, a ja po swojemu.Wnet nastąpiłby podział w ogrodzie,a tak ja mam swoje rabaty, on swój trawnik Raz u się wciełam i podsypałam nawozem kawałek, bo marny się trawnik wydawał. Okazało się, ze M nawoził ze dwa dni wcześniej i mieliśmy póxniej czarną trawę w ogrodzie dokąd żelaza całego z ziemi nie zjadła. Nie robię już tego więcej
____________________
ogród zmyślony
Sebek 23:04, 04 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
myszorek napisał(a)
widzę kątem oka jego monitor
Oj ciężko by było, gdyby zaczął ustawiać rabaty po swojemu, a ja po swojemu.Wnet nastąpiłby podział w ogrodzie,a tak ja mam swoje rabaty, on swój trawnik Raz u się wciełam i podsypałam nawozem kawałek, bo marny się trawnik wydawał. Okazało się, ze M nawoził ze dwa dni wcześniej i mieliśmy póxniej czarną trawę w ogrodzie dokąd żelaza całego z ziemi nie zjadła. Nie robię już tego więcej

No widzisz - ja mam nadzieję, że drugi raz trawnika nie spalę

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
myszorek 23:06, 04 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
A twój wyłysiał po nawożeniu? Mojemu nic nie było, bo dobrze zlany i dwukrotnie
____________________
ogród zmyślony
anula_wn 23:08, 04 sie 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
dlaczego mężowie lubią trawę? na któryms już wątku o tyhm czytam, a mój M ma to samo....

Madziula, ja nie zazdraszczam , tak "se" pogadałam ! Danusia dużo ciepłych słó o moim ogrodzie mówi, więc jestem dopieszczona jak miś mojego synka!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
monteverde 23:13, 04 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Lenko, polować na zielcho też lubię, ale jak kieszeń ciężka, bo inaczej chandra murowana Ostatnio z ubrań to kupuję już tylko rękawiczki...do ogrodu, a zamiast kosmetyków guano, albo jakieś inne dzdzownice Chyba muszę się nad swoim losem zastanowić głębiej, bo inaczej sama się zapuszczę na amen---------------
skąd ja to znam od tamtego roku u fryzjera nie byłam, ciucha od 2 lat też nie kupiłam, a kosmetyki z zapasów wykorzystuję co w Makro kupowałam, taki los ogrodnika

jesienna rabata wypiękniała
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
myszorek 23:28, 04 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
anula_wn napisał(a)
dlaczego mężowie lubią trawę? na któryms już wątku o tyhm czytam, a mój M ma to samo....

Madziula, ja nie zazdraszczam , tak "se" pogadałam ! Danusia dużo ciepłych słó o moim ogrodzie mówi, więc jestem dopieszczona jak miś mojego synka!


Bo to teoretycznie prosta robota jest. Idziesz kosisz,myślisz o pierdołach, nawozisz,podlewasz ciągle to samo, nie trzeba się martwić, ze coś przelazło gdzieś, albo przekwitło.Cudowna monotonia.Święty spokój.
Chyba Cejrowski się kiedyś wypowiedział w tej sprawie, w ten sposób, że to swoista męska demonstracja.Kosiarka to prawie mały samochodzik Robi dużo hałasu i zwraca na siebie uwagę
Facet może być panem własnego i cudzego losu. Zakrzyczy wszystkie ptaki, przegoni kreta, kota i psa i rodzinę z ogrodu oraz okolicznych sąsiadów. Jest panem wszechświata

Anula, no bo masz w ogrodzie jak w bajce, dobrze, że o tym wiesz
____________________
ogród zmyślony
marzena 23:52, 04 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
o ! jaka dyskusja pouczajaca !
pozdrawiam Myszorek i pędzę, muszę Twoj ogród oglądnąć !
____________________
marzena O....!
myszorek 08:05, 05 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
O-Marzenko, witam Cię serdecznie u siebie
____________________
ogród zmyślony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies