Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

myszorek 00:19, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Kasiu wręcz przeciwnie. Ja chcę żeby mi zielcho do domu właziło. Po to budowałam parterówkę, żeby mieć ogród zawsze jak najbliżej siebie Budowa to przy ogrodzie pikuś jest
____________________
ogród zmyślony
Marta 00:35, 06 sie 2011


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Fajne projekty. Fajnie mieć hortensje tuż za oknem.....Będzie super!
Masz rację- jak widzi się piękny ogród to też chce się taki mieć, choć namiastkę.... No to pójdziemy razem siedzieć, bo też zaczynam małpować hi hi.....
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
myszorek 08:17, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Marta, to nie do końca tak jest. Danusiny ogród jest zachwycający, bajeczny i wogóle, ale ja szukam dla siebie własnego mysiego stylu. Bukszpanowy jest ogrodem dla konesera, jest trudny i w założeniu i pielęgnacji.Wymaga perfekcji, doświadczenia i kunsztu. Ja chciałabym trochę bardziej "swobodnie", chociażby żeby lekko krzywo docięty kancik nie straszył, ale rośliny z żelaznej listy, które Dana zresztą sama zachwala i proponuje są warte wykorzystania.Widzę, że wiele osób na forum wzoruje się na Szefowej i dobrze, bo to wielki nauczyciel jest, tym bardziej, że tak chętnie dzieli się swoją wiedzą.
Ja muszę jeszcze poeksperymentować trochę, nim dojdę do swojego pułapu możliwości i oczekiwań
____________________
ogród zmyślony
anula_wn 08:24, 06 sie 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Magda, przeglądam teraz (w łóżku jeszcze, ach jak fajnie z syneczkiem) forum i moje dziecię pyta (widząc Twój wątek) a my tam byliśmy? ja mówię, że nie, a on na to : "to musimy tam pojechać"
____________________
anula mój mały raj na ziemi
myszorek 08:30, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
No widzisz, wszystkie znaki na niebie wskazują Ci drogę do mnie
Idę poplewić tyły, bo zaraz pewnie będzie padać i trawe przed wyjazdem trzeba skosić
____________________
ogród zmyślony
Gardenarium 09:08, 06 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Conica nigdy nie zastąpi cisa, szkoda miejsca na front domu dla tego chorowitego świerka. Ta ostatnia wersja z przeniesieniem trzmielin na lewo dobra jest.
A propos wzorowania: wzorujcie się, wzorujcie, po co by mi było Ogrodowisko jakbym zabraniała.. po to je stworzyłam

Myszor dawaj tą kulkę na koniec mi tutaj

Anula, oczywiście pojedziemy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
myszorek 09:09, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
jeszcze coś takiego: tawułki, żurawki zółte, hosta wysoka niebieska, pachysandra


tu kopozycja trochę łysa na środku
____________________
ogród zmyślony
Gardenarium 09:10, 06 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Limelighta można odpowiednim cięciem wiosną zmusić do konkretnego kształtu, ja te swoje pod zielonym dachem wyprowadzałam chyba nieco do góry Dlatego są wyższe od muru.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:13, 06 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Lewy stożek musi być, ale idealny, żeby nie przyciągał uwagi że coś mu jest, teraz zdaje się idealnie. Nie jestem tylko przekonana do tawułek, bo po przekwitnięciu nic nie będzie tam, liście kiepskie się robią. Mam pomysł: jak je chcesz tam je mieć, posadź je też w pachysandrze jak po prawej,

Nie mogę już leje;(
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 09:14, 06 sie 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
gardenarium napisał(a)
Limelighta można odpowiednim cięciem wiosną zmusić do konkretnego kształtu, ja te swoje pod zielonym dachem wyprowadzałam chyba nieco do góry Dlatego są wyższe od muru.


a jak to sie robi?ja myślałam, że je się tnie nisko zawszei zawsze tak samo wysoko rosną?czy w przypadku Anabelle jet tak samo?
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies