Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

myszorek 11:07, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Wy tu pitu pitu, a ja pół rabaty przekopałam. Idę dalej, sciagajcie co chcecie, w końcu to wspólnymi siłami koncepcja ustalona
____________________
ogród zmyślony
myszorek 13:40, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Bogda, tam gdzie utniesz to wybije oczko boczne, tniesz przy tym, które chcesz obudzić. Potrenuj na jakim krzaku to będziesz miała na zaś. Jak tniesz pęd główny to wybijają boki. Tniesz gdzie chcesz, ale jak pęd jest rachityczny to przecież nie rozdwoisz go na górze, bo się połamie, tylko niżej.
chyba tak jakoś.
Słuchajcie skończyłam co mogłam. Mam fajne zamienniki trzmieliny na pniu- sasiedzi patrzą na mnie jak na wariatkę. Mam donicę wstawioną w miejsce stożka, brakuje trochę pachysandry, bo w sklepie już nie było i jeszcze z jednej niebieskiej hosty. Te wykopałam z innej częsci ogrodu, ale mają wielkie korzenie i pojawiają sie nowe listeczki.Chyba barierę im zrobię.
A bukszpan oczywiście też kupię kształtniejszy, a ten pójdzie do tyłu działki, do formowania





wiem wiem, zaraz ją naprostuję


a z tego co zostało zrobiłam żłobek przed domem. Łatwo będzie podlać, a potem się przesadzi
____________________
ogród zmyślony
myszorek 13:45, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
widać, z czego jest trzmielina zrobiona?
____________________
ogród zmyślony
Gardenarium 14:18, 06 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Do trzmieliny potrzeba prostego kija i do tamtych też, najlepiej jednakowe, kije od grabi czy szczotki i ładnie przywiązane
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
myszorek 14:29, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
mówisz o tych trzmielinach Danuś?

____________________
ogród zmyślony
myszorek 17:19, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Nie zdążyłam wyplewić całego tyłu działki, tylko tak z grubsza.No trudno, burza przyszła.
Mam za to kilka zdjęć. Mało teraz kwitnie w ogrodzie z tyłu.Szałwia od tych deszczów nie może się ciągle pozbierać.Tylko floksy "działają".Dobrze, że są żurawki, dają trochę koloru






____________________
ogród zmyślony
myszorek 17:21, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772




____________________
ogród zmyślony
isia33 17:25, 06 sie 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
No proszę, tyle co powstał projekt i już rabatka gotowa. Ładnie to wyszło. Zazdroszczę Wam dobrze zaopatrzonych sklepów, można dostać to, co się zaplanuje.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
myszorek 17:32, 06 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Ja to wszystko miałam już na miejscu. Muszę przegrupowywać swoje rabaty, więc najczęściej jak mi czegoś brakuje to idę szukać na tyłach
W sklepach obrałam zasadę, że jak coś jest, a ma mi sie poźniej przydać to biorę, bo później jak potrzeba to nie ma-zwłaszcza jeśli chodzi o byliny.Wiadomo teraz- kto potrzebuje wrzosy, marcinki, trawy, chryzantemy, ten już powoli musi szykować portfel
____________________
ogród zmyślony
Joanka 17:45, 06 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Myszorku........... PIĘKNIE

Ja też dziś narysowałam sobie mały projekcik, nawet dwie wersje i teraz rozmyślam i rozmyślam co będzie lepsze.....
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies