Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » NewLife w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

NewLife w ogrodzie

Ewa777 18:08, 26 cze 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Och, Beatko, ta ulewa przyszła zupełnie w zła porę u Ciebie. Dobrze, że się nie załamujesz, tylko masz w głowie plan naprawczy. Trzymaj tak dalej
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AnnaCh 19:15, 26 cze 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Beatka, pamiętasz u mnie było to samo, tylko na mniejszym kawałku, więc i straty fizyczne i finansowe mniejsze. Współczuję bardzo, ale Ty silna kobitka jesteś, to sobie poradzisz
____________________
Ania - Malutki pod lasem
jolanka 19:29, 26 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
O kurcze Niewesoło
Że tez nie można niczego wcześniej przewidzieć Szkoda strat ale przede wszystkim Waszej pracy. U mnie tez pływalo wszystko ale po gołej jeszcze ziemi więc od jutra robotę będę miała "równaniową". Trzymaj się
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:29, 26 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
O kurcze Niewesoło
Że tez nie można niczego wcześniej przewidzieć Szkoda strat ale przede wszystkim Waszej pracy. U mnie tez pływalo wszystko ale po gołej jeszcze ziemi więc od jutra robotę będę miała "równaniową". Trzymaj się
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Flower1 22:41, 26 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Ale się stało,kurcze współczuję
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
MirellaB 22:54, 26 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
U mnie było podobnie. Wszystko spłonęło w rabaty żwirowe, nie było co zbierać, a potem przez trzy miesiące skubanie ze żwirku. Ale to nic, w porównaniu ze stratą dorobku życia.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Rumianka 07:55, 27 cze 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Beatko, nie martw się...Zobacz jaki piękny dzień nastał, teraz będzie już tylko lepiej...Nie może być cały czas pod górkę...z górki będzie łatwiej Karciarze mówią: karta nie świnia, po północy się odwróci...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Dominika11 08:02, 27 cze 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ojej współczuję, ale dasz radę - mus rozsiać ponownie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
LyraBea 08:06, 27 cze 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Anula,
Ewa,
Ania,
Jolanka,
Magda,
Mirella,
Eliska,

dziękuję Wam za słowa pocieszenia i otuchy. Wspieracie mnie na ile na Ogrodowisku się da i to naprawdę mi pomaga. Czuję wtedy, że nie jestem sama. Na pewno łatwiej było mi pogodzić się z myślą o niepowodzeniu. Dla kogoś z boku wydaje się to banalne, no bo znowu co takiego się stało, wielkie mycyje. A tylko ktoś, kto pracuje przy ziemi, ktoś, kto wie, ile czasu, zachodu i naprawdę wyczerpującej fizycznej pracy trzeba włożyć w ukochany ogród, żeby stał się jeszcze bardziej ukochanym i pięknym zrozumie, że takie wydarzenie może przygnębić i przyciąć troszkę skrzydła zapału.
Rumianka napisał(a)
Beatko, nie martw się...Zobacz jaki piękny dzień nastał, teraz będzie już tylko lepiej...Nie może być cały czas pod górkę...z górki będzie łatwiej Karciarze mówią: karta nie świnia, po północy się odwróci...

Tak Elisko, właśnie z takim nastawieniem się obudziłam. Trochę zmęczona snami, ale zdeterminowana, żeby dzisiaj na nowo zagrabić teren, obsiać i wywalcować. I tak będę do skutku. Wieczorkiem pozaglądam do Waszych zakątków a tymczasem spinam poślady, podnoszę kiecę i lecę.
____________________
Beata
LyraBea 08:10, 27 cze 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Dominika11 napisał(a)
ojej współczuję, ale dasz radę - mus rozsiać ponownie

Tak Dominiko, zaraz jadę po porcję nasion, potem grabie i do roboty. Widziałam, że pierwsze ździebełka trawki już wschodzą w tych miejscach, gdzie pospływały. Muszę sprawnie to zaczesać i na nowo.

Miłego dnia. Pozdrawiam
____________________
Beata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies