Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » NewLife w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

NewLife w ogrodzie

Makusia 19:31, 30 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ogrodnicy jak rolnicy- jak susza-źle, bo jak ma wszysyko rosnąć, jak nie ma co pić, jak pada źle- bo nic nie rośnie, wszystko gnije....a do nie dawna ja miałam to w 4 literach i pogoda była dobra, jak świeciło słońce. ..rewolucja mentalna normalnie- jestem rolnikiem
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
dominika_ 19:40, 30 cze 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Mając ogród człowiek jednak dojrzewa i inaczej zaczyna patrzyć na świat
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Dominika11 19:46, 30 cze 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
dominika_ napisał(a)
Mając ogród człowiek jednak dojrzewa i inaczej zaczyna patrzyć na świat
o tak
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Anusia 06:50, 01 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Trzymałam mocno kciuki by się tym razem udało. Może to recepta na szybki wzrost, moczenie ziemi z ziarnamii.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Margo 09:27, 01 lip 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Super Ci ta trawka wschodzi . U mnie codziennie pada popołudniami i też wszystko rośnie jak na drożdżach. Open'er jest wyznacznikiem, kiedy będą deszcze, co roku w tych dniach codziennie przechodzą burze i ulewy .
Tawuły tez już obciełam, bukszpany zaczęłam, ale teraz dam spokój bo 2 dni ma być upał. Od niedzieli chłodniej to wtedy dokończę . Twoje buksy idealne, moje zawsze cięte tyle o ile, byle coś kulopodobnego wyszło
____________________
Gosia
LyraBea 10:07, 01 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Wczoraj też przeszła nad moim ogrodem potężna ulewa. W ciągu kilku minut miałam powtórkę z rozrywki tylko troszkę w mniejszym wydaniu, bo część nasion już się zaczepiła o podłoże, (bez lawin błotnych, spływających mi aż na drugi koniec działki za dom). Już nie jest ślicznie i już nie będzie ładnej trawki, będą kozie brody, bo wypłukało znowu, porobiło koleiny, dołki a obrączkami nasion dookoła. Popłakałam sobie i stwierdziłam, że trudno. Dzisiaj ma znowu mniej więcej tak samo lać....
Do zobaczenia jutro.
____________________
Beata
Zana 10:30, 01 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Boooosze! Bea to jakiś koszmar jest!!!! Już mi jest nawet trudno Cię pocieszać, bo już się sama załamuję tym Twoim trawnikiem. Kurde, co za cholerny pech!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Marga 10:45, 01 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
O nie! Znowu?!!! Masz dziewczyno ewidentnego pecha, albo jakieś fatum zawisło nad tym Twoim trawnikiem No naprawdę Ci szczerze współczuję . Może tylko grabkami delikatnie go wyrównaj? Nie wiem co Ci doradzić
U Ciebie leje, a u mnie susza i temperatury 33C i dlatego zraszanie trawnika raz dziennie niewiele daje. Nawet jedna trawka jeszcze nie wzeszła, za to chwasty jak najbardziej
Pytałaś się wcześniej czy "wzięłam i posiałam?". Tak, posiałam, ale wcześniej równałam po raz enty przez cały dzień. Ale tak naprawdę, to mój mały dosiewany kawałek trawnika to nic w porównaniu do Twojego areału!

Masz chyba cyrkiel w oku, bo buksy przycięte idealnie! Ślicznie wyglądają!
____________________
Ogród dla moich synków
kamila66 10:53, 01 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Niebo nad domem wygląda faktycznie zjawiskowo
Napisałam post niepasujący do Twojego ostatniego wpisu... przerabiałam takie historie wielokrotnie bo u mnie działka w całości jest pochyła niekiedy dość mocno. Najbardziej boli wtedy kiedy człowiek włoży w to całe serce, przyjdzie woda i zepsuje w kilka chwil. Dla mnie koszmarem po takich akcjach było jeszcze to, że ta trawa rosła wszędzie, na rabatach w kostce ect.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Psiamama 11:18, 01 lip 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
O rany... teraz przysiadłam i poczytałam zaległości u Ciebie. Nie wiem co powiedzieć aż mi samej przykro, że na taką ciężką próbę Cię Twój ogród wystawił...Ale nie smutaj się proszę...
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies