Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » NewLife w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

NewLife w ogrodzie

BasiaLT 12:13, 26 cze 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
o matko.... faktycznie basen. Szkoda wielka bo tyle się napracowalas.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Joku 12:17, 26 cze 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12145
Jak tam dzisiaj po ulewie? Faktycznie wszystko popłynęło?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Anusia 13:34, 26 cze 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
U mnie po wczorajszej ulewie a przeszły chyba ze trzy burze. mam połamane ostróżki i annabelkę muszę podwiązać bo dolne kwiaty sie pokładają. Współczuję, może szkody nie będą tak wielkie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
dominika_ 15:07, 26 cze 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Pierwsza roślina to amarantus, bardzo się rozsiewa. Strat współczuję
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
mirkaka 15:17, 26 cze 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Druga roślinka to dziewanna, w dzieciństwie mama robiła mi z niej herbatki na astmę, nienawidziłam jej smaku
Trzecia to mikołajek, u mnie kupowany w sklepie ogrodniczym, kolor miał taki niebieski że mi do niczego nie pasował i wyciepałam go, poza tym bardzo się wysiewał.
Beatko bardzo mi przykro że miałaś taką ulewę, widziałam wczoraj te czarne chmury, miałam wrażenie że to jakaś apokalipsa i zaraz świat się skończy. U mnie popadało na tyle że bardzo dobrze podlało.Róże jednak wyglądają dziś jak jakieś szmaty wiszące na krzakach.
Ja bym na Twoim miejscu poczekała z sianiem , trzeba poczekać jak Ci te nasionka wzejdą i może tylko będziesz musiała gdzieniegdzie podosiewać.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Makusia 16:04, 26 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Czy ja dobrze widzę, ze Tobie normalne jezioro powstało na ogrodzie???
No potop normalnie! Ehh ta pogoda. Albo zupełnie nie pada, albo leje bez opamiętania.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Zana 16:17, 26 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dżizas, ale miałaś basen!. Bea, bardzo Ci współczuję! Normalnie załamka. No, ale co zrobisz, taki mamy klimat. Ty jesteś dzielna kobieta, dasz radę jeszcze raz. O zakładaniu tego trawnika będziesz wnukom opowiadać, jak babcia w zaprzęgu chodziła i jak trawnik odpłynął w siną dal.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
LyraBea 16:59, 26 cze 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Dominika,
Mirka,

bardzo dziękuję za rozszyfrowanie nazw roślinek. Znam je z widzenia, jakoś wujek Google nie chciał mi nic wypluć. Nie mam pojęcia, skąd przywędrowały, bo w poprzednim ogrodzie nie miałam tego, ale niech sobie zostaną. Na tej rabacie i tak tylko baby z dziadem brakuje.
Co do trawnika. Jutro zastanowię się nad planem działania. Przypuszczam, że zmyło wszystko. Pozbieram, co spłukało na kupę, rozsypię a resztę kupię i dosieję.
Tak Anula, ludziom gorsze rzeczy się dzieją. Kiedyś będę wspominać z uśmiechem na moje przeprawy z tym kawałem ogrodu.
Nasiona zebrały się przy już istniejącym trawniku. Można garściami zbierać.
____________________
Beata
Rumianka 17:20, 26 cze 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
LyraBea napisał(a)
[b]Dominika,
Co do trawnika. Jutro zastanowię się nad planem działania. Przypuszczam, że zmyło wszystko. Pozbieram, co spłukało na kupę, rozsypię a resztę kupię i dosieję.
Nasiona zebrały się przy już istniejącym trawniku. Można garściami
No nieeee!!! Można sobie w łeb strzelić...taką tyrkę odwaliłaś i nici z tego? Pozostało jedynie to rozsypać ponownie i poczekać, a później dosiewać, bo cóż począć...Współczuję naprawdę...!
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Zana 17:24, 26 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jak to mój eM powiedział: masz już porządnie namoczone nasionka, rozłożysz jeszcze raz, szybciej trawnik będziesz miała.
Serio: jeszcze raz współczuję.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies