Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

kerii 16:11, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 16:13, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
____________________
Jola Moja glebo terapia
sylwia_slomc... 16:18, 19 wrz 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
kerii napisał(a)

Witaj Sylwia ja moje misie sadziłam tak mniej więcej co metr i chyba się muszę uzbroić w cierpliwość, aż się rozrosną. Bo na razie to dość marniutko wygląda trochę żałuję, że się pospieszyłam i tak wsadziłam może trzeba było to pomieszać z rododendronami tak na przemian? Tylko misiaki dostałam a rodki bym musiała teraz zakupić. No nic, zobaczymy jak to będzie wyglądać na wiosnę, znając siebie to pewno ze dwa razy tą rabatę przekopie coś dosadzę, coś przesadzę. A tulipany jadą) jeszcze nie wiem jakie ale 100szt chyba wystarczy na obsadzenie kilku rabat
Nie wiem tylko co na to kret który buszuje mi w ogrodzie. Nie mogę drania przegonić, na szczęście jak na razie z drugiej strony ogrodu tu przed dom się jeszcze nie zapuścił.

Możesz mi wierzyć, że jak przytniesz miśki wiosną to się bardzo zagęszczą na boki w jeden sezon
Tulipany wsadź w doniczkach w ziemie to ani kret ani nornice nie będą im groźne- sprawdziłam na własnej skórze, a w zasadzie na cebulkach
Pokaż z bliska tego grilla czy wendzarkę co przy ławce stoi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
JustynaZ 16:20, 19 wrz 2016


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Dzięki za odwiedziny , fotki fajne , kolorowo u Ciebie , aż miło popatrzeć w tak smętny dzień . Cynie piękne , ja wysiałam i nic. Kana cudnie zakwitła , a moje nic. Masz masę pięknych roślin i modnych ,np. rozchodniki , jeżówki. Podoba mi się .
____________________
JustynaMój Eden
JustynaZ 16:26, 19 wrz 2016


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Za dwa lata będzie piękny łan hortensji . Zajrzyj do Hortensjady jak je przycinać na wiosnę .A rododendrony to sobie kupisz na wiosnę , np. w biedronce zawsze są i fajnie się przyjmują i rozrastają i niedrogo przede wszystkim .
____________________
JustynaMój Eden
kerii 16:47, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Sylwia to coś to jest wędzarnia działająca własnego pomysłu i własnoręcznie wykonana przez mojego tatę kiedyś tam w bliżej nie określonej przyszłości będzie dobudowany grill. A na razie stoi sobie taka ciekawostka architektoniczna w tym roku zaczęła porastać winem

____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 16:57, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
JustynaZ napisał(a)
Dzięki za odwiedziny , fotki fajne , kolorowo u Ciebie , aż miło popatrzeć w tak smętny dzień . Cynie piękne , ja wysiałam i nic. Kana cudnie zakwitła , a moje nic. Masz masę pięknych roślin i modnych ,np. rozchodniki , jeżówki. Podoba mi się .

Dzięki za miłe słowa z rozchodnikami dopiero teraz zaczęłam się zaprzyjaźniać bliżej do tej pory rosły tylko w dwóch miejscach w tym roku rozsadziłam, że są już w pięciu)a na wiosnę będę dalej mnożyć)) Cynie od kilku lat wysiewam na wiosnę i potem sadzę ale w tym roku to je poniosło) jeszcze nigdy nie były tak wielkie. Kany mnie chyba nie za bardzo lubią może dlatego tego, że i ja za nimi nie przepadam z chyba 10 posadzonych w grupce zakwitło tylko kilka a i liście jakieś takie marnawe a nawoziłam na wiosnę i w lecie.
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 23:40, 20 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Dzisiaj było trochę cieplej i nie padało wyszłam do ogrodu zobaczyć co z tym moim nieszczęsnym kretem i chwilowo spokój jeden mały kopczyk koło liliowców.
Z resztą cały mój trawnik wygląda jak pobojowisko wstyd pokazywać

Za to moje róże pnące powypuszczały takie ogromne baty i nie wiem co z nimi zrobić. Ciąć?? Może ktoś doradzi. Od dołu łyse a w górę pędy pod samo niebo


____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 23:43, 20 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185


____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 23:47, 20 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185



Moja biała hosta odradza się w doniczce po inwazji ślimaków na wiosnę do towarzystwa ma wysiane orliki

____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies