Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

Psiamama 16:58, 21 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Jola piękna ta żuraweczka z czerwonym nerwem Twoje ślimory bardziej łaskawe z moich host to już ruina została. A powiedz ta hortka to pink diamond? I jak teraz góry popatrzyłam na szpaler miśków to ja widzę tam pomiędzy nimi żółte kempy trawek albo żurawek byłoby pięknie
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
kerii 17:12, 21 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Aga nie mam pojęcia co to za hortensja u mnie rośnie już kilka lat, był to jeden z pierwszych zakupów hortensjowych w tedy jeszcze nie wiedziałam, że jest tyle gatunków hortensji, które niby tak samo wyglądają a jednak inne
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 17:15, 21 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
A mnie miedzy tymi miśkami kręcą azalie miniaturowe) wyobraź sobie jak kwitną wiosną) a żurawki może na obrzeża
____________________
Jola Moja glebo terapia
Zana 17:19, 21 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No Jola, ale nadrabiasz z nawiązką długie niebycie na forum Tyyyyleee zdjęć.
Hortki wyglądają super, nic się nie martw, że na razie może trochę skromnie. Ja tam widzę w nich potencjał już na przyszłyrok!. Świetnie, że dałaś te fotki z góry, od razu widać jak na dłoni, jak można tę rabatę z iglakami połączyć z hortkami. Nawet tej wielkiej róży nie trzeba ruszać, niech sobie zdrowo dalej rośnie. Napisałaś wcześniej, że masz pomysł na azalie japońskie w okolicach tych hortek. I wyobraź sobie, że ja też o nich pomyślałam. To się nazywa telepatia. Trzmieliny jednak bym nie dawała, jeżeli miałyby być azalie, bo i jedno i drugie ma drobniutkie listki i zrobi się sieczka. Ale żurawki i trawki jak najbardziej! Zresztą nie musisz się spieszyć, bo te hortensje już w przyszłym roku nas urzekną
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 17:20, 21 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aha, i nic nie oraj!!!!!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 17:24, 21 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
kerii napisał(a)
Trochę pisma obrazkowego z deszczowego weekendu



Cudne jesienne nostalgiczne zdjęcie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 17:24, 21 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Psiamama napisał(a)
Anula to jest artystyczna dusza i ma oko zaraz wymyśli coś pięknego


Aga zdecydowanie mnie przeceniasz!!!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kerii 17:48, 21 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Zana napisał(a)


Aga zdecydowanie mnie przeceniasz!!!

Ona Cię w cale nie przecenia)tylko ma rację, Twoje rabatki są super a hostowa normalnie wymiatatak się w nią zapatrzyłam, że normalnie szukałam u mnie takiego miejsca gdzie bym ją mogła od gapić) Miejsce znalazłam tylko nie wiem jak będzie z prawami autorskimi)))

A wracając do moich baranów tzn. miśków fajnie, że moja koncepcja podobna do twojej z tymi azaliami. Do wiosny mam czas ją doszlifować)
A z fotkami przyznam, że mnie trochę poniosło) ale wszyscy focą to ja też
____________________
Jola Moja glebo terapia
AgataP 19:40, 21 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
kerii napisał(a)
nieśmiertelne michałki dobrze że zakwitły bo by było tylko zielono





Przyszłam z rewizytą Piękne marcinki Jak będziesz przesadzać/rozmnażać to piszę się na sadzonkę
Doskonały pomysł z hortkami
____________________
Z Pszenicznej...
Zana 19:44, 21 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Spoko, prawa autorskie nie są zastrzeżone. Hosty są tak piękne, że jakiekolwiek posadzisz i tak będzie pięknie.
Tak dawno Cię nie było, że mnogość fotek nam się po prostu należała jak przysłowiowa psu zupa.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies