Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

kerii 13:25, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
07_Rene napisał(a)


Dawno nie zaglądałam do Ciebie, a tu takie zmiany Hortensje będą świetnie się prezentować na zielonym tle.
W nóżki faktycznie coś niskiego, bardziej zadarniającego... żurawki, carexy...

Zmiany świeże, przez wakacje raczej nic się nie działo twórczego. A hortensje dostałam więc mus było coś z nimi zrobić. Mam myślenice co tam przed nimi albo pomiędzy nie wsadzić a i w planach zgodnie z radami połączyć tą środkową rabatę ale delikatnie muszę postępować) coby m... się nie zestresował, że mu trawnik do koszenia zabieram a przede wszystkim tym że znowu kasę w ziemie zakopuje))
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 13:33, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
JustynaZ napisał(a)
Pozwiedzałam Twój ogródek, masz dużo fajnych roślin które też lubię. Podoba mi się . Zmiany ze starego w nowe są chyba trudniejsze niż zakładanie ogródka od zera.

Witam u mnie zrobiłam sobie wycieczkę po Twoim Edenie i jak pisałam u Ciebie jest przepiękny a robienie z starego nowe nie jest łatwe ale mam całe życie przed sobą)) może kiedyś się uda osiągnąć satysfakcję i na starość jak już nie będę mogła przesadzać to będę podziwiać))
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 13:46, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
sylwia_slomczewska napisał(a)
Powiem tak : Mam jedną polar bear drugi sezon i bardzo mocno się rozrosła , więc chyba tam między tymi twoimi nie wiele się zmieści , oprócz cebulowych np czosnki lub tulipany, albo jedno i drugie - wiosną będzie pięknie potem liście tulipanów zginą w miśkach i dalej będzie pięknie, a zupełnie inaczej
Też uważam, że należy wyspę z iglakami włączyć w jedną rabatę z miśkami

Witaj Sylwia ja moje misie sadziłam tak mniej więcej co metr i chyba się muszę uzbroić w cierpliwość, aż się rozrosną. Bo na razie to dość marniutko wygląda trochę żałuję, że się pospieszyłam i tak wsadziłam może trzeba było to pomieszać z rododendronami tak na przemian? Tylko misiaki dostałam a rodki bym musiała teraz zakupić. No nic, zobaczymy jak to będzie wyglądać na wiosnę, znając siebie to pewno ze dwa razy tą rabatę przekopie coś dosadzę, coś przesadzę. A tulipany jadą) jeszcze nie wiem jakie ale 100szt chyba wystarczy na obsadzenie kilku rabat
Nie wiem tylko co na to kret który buszuje mi w ogrodzie. Nie mogę drania przegonić, na szczęście jak na razie z drugiej strony ogrodu tu przed dom się jeszcze nie zapuścił.
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 15:49, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Trochę pisma obrazkowego z deszczowego weekendu


____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 15:50, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 15:53, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185

cynie w tym roku przeszły same siebie tak wielkich jeszcze nigdy nie miałam
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 15:57, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Moja trawa nn, która okazałą się prosem rózgowatym w tamtym roku były trzy niepozorne trawki, teraz tak się rozsiała i wybujała aż się boje co będzie w przyszłym roku
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 16:02, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185

spóźniona funkia

a prymulce to się chyba całkiem pory roku pomyliły
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 16:06, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185

____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 16:08, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies