Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

Psiamama 14:04, 22 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
No co ty przecież tu co druga tak ma
Teraz zobaczyłam dopiero że mi swoje "napatyki" pokazałaś. To już dorodne grube sztuki. Męczy i dręczy cię widzę temat tych misiów. Ja jestem za trawami ale to nie o to ci chodzi. Ktoś bardziej kreatywny musi się wypowiedzieć w kwestii powojników. A pokaż je
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Kawa 14:15, 22 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
psiaki

szalejesz zakupowo
ja się już powstrzymałam z tymi cebulowymi chociaż pewnie wiosną będe żałować

klematisy - nie wiem
możesz być prekursorką
ale one barzdziej z tyłu do przodu i tak proszą się traffffki
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
kerii 14:17, 22 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Aga tych powojników nie ma co pokazywać zachaszczone strasznie, tak sobie tylko pomyślałam ze wykopie przytnę i wsadzę bo tam gdzie są to i tak z nich nic nie będzie tu za sosenką po lewej stronie sobie są takie żółte obeschnięte

co do traw to ja nie jestem na nie tylko nie wiem jakie mam miskanta którego mogła bym rozsadzić na kilka, tylko on dość duży rośnie jak się już zabierze a kupować inne i to w takiej ilości, to wiesz kasa kasa kasa))

Patrzyłam dziś na azalie i są) po 13 zł policzyłam ze trzeba mi tam ich z jakieś 8sz
____________________
Jola Moja glebo terapia
Zana 14:23, 22 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Osobiście nie widzę tam powojników, hortki mają piękne zielone tło i tam ma nie być nic co będzie to tło zaburzało. Przepraszam, że tak z grubej rury.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kerii 14:27, 22 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Kawa napisał(a)
psiaki

szalejesz zakupowo
ja się już powstrzymałam z tymi cebulowymi chociaż pewnie wiosną będe żałować

klematisy - nie wiem
możesz być prekursorką
ale one barzdziej z tyłu do przodu i tak proszą się traffffki


Kamila no z tyłu z tyłu tak na próbę, pomiędzy hortki zresztą mam tylko 3 sieroty to taka luźna propozycja) mówiłam że jak się rozkręcę w wymyślaniu to tam nawet banany będą rosły))))))))) a chciałam minimalistycznie i elegancko

A czosnkami i tulipanami to mnie O zaraziło do tej pory miałam jedną marną kępkę czosnków na wsi i na palcach zliczyć tulipany. A jak się naoglądałam to ja też chcę
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 14:29, 22 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Zana napisał(a)
Osobiście nie widzę tam powojników, hortki mają piękne zielone tło i tam ma nie być nic co będzie to tło zaburzało. Przepraszam, że tak z grubej rury.


Anula, krytykuj, krytykuj mówiłam że pomysł pod debatę
____________________
Jola Moja glebo terapia
Psiamama 15:40, 22 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
kerii napisał(a)
Aga tych powojników nie ma co pokazywać zachaszczone strasznie, tak sobie tylko pomyślałam ze wykopie przytnę i wsadzę bo tam gdzie są to i tak z nich nic nie będzie tu za sosenką po lewej stronie sobie są takie żółte obeschnięte

co do traw to ja nie jestem na nie tylko nie wiem jakie mam miskanta którego mogła bym rozsadzić na kilka, tylko on dość duży rośnie jak się już zabierze a kupować inne i to w takiej ilości, to wiesz kasa kasa kasa))

Patrzyłam dziś na azalie i są) po 13 zł policzyłam ze trzeba mi tam ich z jakieś 8sz

Napaliłaś się na te azalie...chodzą za tobą oj chodzą. Trawki albo żurawki wyszłyby taniej i byłoby elegancko.
Jolu a masz jakieś trawki poza miskantem albo żurawki? Tak żebyś nie musiała nic dokupować?
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
JustynaZ 16:02, 22 wrz 2016


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Azalie są piękne , ale przed zimą ich nie kupuj , bo jak młode to delikatne . Kup jak już to na wiosnę . Trawki teraz mogłabyś kupić , bo na wiosnę nie mają pióropuszy . Clematis mógłby się z tyłu piąć po choinkach , jak będzie mały to hortki go zasłonią .
____________________
JustynaMój Eden
kerii 14:26, 25 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Psiamama napisał(a)

Napaliłaś się na te azalie...chodzą za tobą oj chodzą. Trawki albo żurawki wyszłyby taniej i byłoby elegancko.
Jolu a masz jakieś trawki poza miskantem albo żurawki? Tak żebyś nie musiała nic dokupować?

Aga z trawami u mnie krucho z większych to mam tylko zeribusa i bliżej nieokreślonego miskanta z żurawkami lepiej mam kilka nadających się do rozmnożenia
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 14:34, 25 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Dziewczyny pod moim rododendronem znalazłam takie czarne coś, to chyba jakieś grzyby.
Wykopałam ale nie wiem czy to nie groźne dla rodka, jak kopałam to znalazłam jakiś korzeń pozostałość czegoś co tam kiedyś rosło i nie wiem czy te grzyby to z tego korzenia czy to jakaś choroba atakująca rododendrona

____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies