Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

AnnaCh 11:31, 09 paź 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zielona napisał(a)
Marta piękna jesień
Na tym zdjęciu kolumnowe, to graby?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
siakowa 11:39, 09 paź 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Sebek napisał(a)
Skrót... Wiesz, odespalem poprzednia noc, poleciałem na trening i po nim od razu do pracy - właśnie Cię pozdrawiam z przerwy Ale... mam owe streszczenie w pamięci
podbijam Zieloną prośbę
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Zielona 15:04, 09 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Beta - fajnie, że dotarłaś Forum jest już tak ogromne, że łatwo się pogubić. Męczono mnie o zmianę tytułu, więc zmieniłam Poprzedni był dokładnie tym, co czułam, zakładając go i obecny też ma takie założenie. Jeśli skłania do refleksji, to chyba jest trafiony?

Mirko - witaj Jak widzisz, nie zniknęłam I bardzo się cieszę, że mimo tylu pięknych wątków, do których warto zaglądać, zechciałaś swoim ostatnim wpisem zmobilizować mnie to tego, by nowy wątek na pewno się pojawił

Krys - sporo osób kupiło SSL po mojej rekomendacji i przyznam szczerze, że czułam się potem nieco odpowiedzialna za Wasze zadowolenie. Najpiękniej pachnie w ciepłe wieczory. Myślę, że już w przyszłym roku to poczujesz, bo zaczyna kwitnienie latem. Wiosną pamiętaj, że należy go przyciąć nisko!
Mnie też ostatnio na forum jest mniej... Ale to chyba taka kolej rzeczy. Życie poza wirtualną strefą jest najważniejsze. Zwłaszcza, kiedy głowę zaprzątają nam w nim istotne sprawy. Tym bardziej podziwiam i doceniam to, że zaglądasz na forum i poczytuję sobie za zaszczyt fakt, że znajdujesz czas na mój wątek Pozdrawiam Cię serdecznie Dzielna Kobieto i obiecuję, że wpadnę z komplementami dla Twoich ostatnich prac! Nowy trawnik już dzisiaj prezentuje się pięknie!
Zielona 15:05, 09 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
AnnaCh napisał(a)
Marta piękna jesień
Na tym zdjęciu kolumnowe, to graby?


Tak, Aniu. To Fastigiaty, które wiosną mocno przycięłam. Mają wyraźne przewodniki i chciałam, by wokół nich budowały się zwarte korony.
Zielona 15:07, 09 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
siakowa napisał(a)
podbijam Zieloną prośbę

Zielona prośba zieloną prośbą, ale chyba musimy wykazać się zrozumieniem dla Studenta-Imprezowicza To ten wiek... U know...
TeresaK 15:20, 09 paź 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Krys napisał(a)
Marta w koncu i ja trafilam do Twojego nowego watku.Twoje komentarze,opisy jak dobra ksiazka na trudne chwile

To prawda !!!
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Mary 18:34, 09 paź 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Zielona napisał(a)

Mirko - witaj Jak widzisz, nie zniknęłam I bardzo się cieszę, że mimo tylu pięknych wątków, do których warto zaglądać, zechciałaś swoim ostatnim wpisem zmobilizować mnie to tego, by nowy wątek na pewno się pojawił

Mirka - gratulacje. Miałaś refleks. Ja nie zdążyłam. Jak się zorientowałam to wątek był już zamknięty.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Madzenka 18:50, 09 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dobrze ze wróciłaś, pozdrawiam serdecznie.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anna_t 19:24, 09 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
cześć Marta fajnie że znow jesteś, witam się zapisuje nowy wątek
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
nawigatorka 20:11, 09 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Witaj Marto.A ja juz słyszałam że Marta odeszła z forum a tu niespodzianka.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies