Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

Sebek 17:02, 16 sie 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Tort wygląda pysznie
Energylandię mijam za każdym razem jak jadę z jednego domu do drugiego Ale jeszcze nie byłem - pieruńsko drogo tam, wolę za tę kasę bilety lotnicze
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
AngelikaX 17:03, 16 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Elinka napisał(a)
O widze ze sie minelysmy. Ja tez w energylandii bylam i Krakowie ale tydzien wczesniej.a powiedz odwazylas sie na jakas ekstremalna "karuzele" wejsc bo ja to raczej strefa bajkowo familijna


A wiesz, dużo znajomych jak się okazuję upodobało sobie Energii w tym czasie

Też takie tłumy były?
My specjalnie zaczęliśmy od Zakopanego, aby Energi zahaczyć w środku tygogdnia.. ale ilość ludzi mnie powaliła, byliśmy chwilę po otwarciu kończyliśmy o 20, a i tak wszystkiego nie zaliczyliśmy. Wszędzie kolejki... przy niektórych atrakcjach czas oczekiwania nawet 40minut.

Co do extreme to ja głównie na te się nastawiłam, strefa familijna to raczej aby potowarzyszyć dzieciom
Z tych hardcorów to zaliczyłam:
Mayan
Formuła Roller coaster
Space Gun
Astec Swing.... i ten mimo iż najstraszniejszy przypadł mi do gustu najbardziej
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 17:07, 16 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Sebek napisał(a)
Tort wygląda pysznie
Energylandię mijam za każdym razem jak jadę z jednego domu do drugiego Ale jeszcze nie byłem - pieruńsko drogo tam, wolę za tę kasę bilety lotnicze



Masz rację to bardzo droga wycieczka... zwłaszcza za dzieciaki, syn miał wejściówkę jak dorosły. Córa się załapała za zeta, nikt nie patrzył, że pół roku wczesniej 3 lata skończyła, także mały bonusik...


Za torcik dziękuję... udał się
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
BKosimkArt 17:14, 16 sie 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Wow torcik wypas! Super!
Górskich widoków zazdroszczę i wzdycham do nich bo dawno nie byłam, ale może już niedługo...
Energii i kolejek nie cierpię, nie kręcą zmnie zresztą te atrakcje byłam za to wczoraj w Magicznych Ogrodach i tam chyba była druga połowa Polski no tłumy straszne i w sumie tak sobie tam jest ale dzieciaki się cieszyły więc to głównie dla nich...
Jedyne co dla mnie istotniejsze fajne nasadzenia mają
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
leon60 18:45, 16 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ukradłam kawałek torciku bo lasuch że mnie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
malkul 19:37, 16 sie 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
AngelikaX napisał(a)



Dzięki... ogród nie muzeum, więc jak, któryś kwiatek zniknie nie krzyczę

ps. Już po urlopie? Migasz mi na fejsie jak pershing... jakiś plan działania był co gdzie kiedy?
plan jest zawsze tylko potem regulujemy i zmieniamy względem tego co niesie pogoda
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:38, 16 sie 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
cmok
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Kasiolaaa 21:16, 16 sie 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Angela nasze Polskie gory takie piekne a ja nigdy nie bylam bo zawsze nad morze mnie ciagnie. Sto lat dla syna przystojniacha tort rewelacja moze ja taki zrobie dla mojego syna we wrzesniu na 3 urodzinki
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Magleska 21:20, 16 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Tort urodzinowy wyszedł Ci super ja jestem cukiernicza noga zazdroszczę Tatr ,w tym roku tylko na krokusach byłam ale może we wrześniu uda się wybyć troszkę ..... imprezka widzę udana , rodzinka piękna ,młoda, zgrabna ....Ogród jak zawsze cudowny
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kasja83 08:02, 17 sie 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AngelikaX napisał(a)


A wiesz, dużo znajomych jak się okazuję upodobało sobie Energii w tym czasie

Też takie tłumy były?
My specjalnie zaczęliśmy od Zakopanego, aby Energi zahaczyć w środku tygogdnia.. ale ilość ludzi mnie powaliła, byliśmy chwilę po otwarciu kończyliśmy o 20, a i tak wszystkiego nie zaliczyliśmy. Wszędzie kolejki... przy niektórych atrakcjach czas oczekiwania nawet 40minut.

Co do extreme to ja głównie na te się nastawiłam, strefa familijna to raczej aby potowarzyszyć dzieciom
Z tych hardcorów to zaliczyłam:
Mayan
Formuła Roller coaster
Space Gun
Astec Swing.... i ten mimo iż najstraszniejszy przypadł mi do gustu najbardziej

Dlategóż mieszkam blisko Enerylandii, a jeszcze tam nie byłam. Czekanie w kolejce na wszystko...ale biorąc pod uwagę kosmiczne tempo w jakim się rozbudowują-odwiedzających będzie jeszcze więcej.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies