Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 08:19, 16 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dwa dni potrzeba było aby doprowadzić go do porządku - chwasty w czasie urlopu dały nieźle czadu (także piątek i niedziela to czas "relaksu" przy pozbywaniu się tego cholerstwa)

Wczoraj imprezowaliśmy - syn skończył 10 lat, córa ma w ten sam dzień imieninki... nawet pokusiłam się o zrobienie własnorecznie pierwszego w życiu tortu... pochwalę się a co!







i kilka fotek z ogrodu, co by nie było wątek ogrodowy, więc wśród rozbieganych dzieci na pewno dojrzycie co nie co




____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AnnaCh 08:21, 16 sie 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
W sobotę właśnie wróciłam z Tatr Miło zobaczyć znowu, chociaż na fotkach.
Mała ile ma? Chodziliście z nią gdzieś wyżej? Bo my z Jaśkiem moim tylko po Dolinach i na Rusinową Polanę.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AngelikaX 08:36, 16 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dziewczyny nie chodziliśmy dużo - na Zakopane mieliśmy tylko 3 dni - z czego niedziela cały dzień lało... poza tym upalnie córka ma 3,5 roku i tak była dzielna moim zdaniem, większość dnia na nózkach, w Wieliczce dała radę na 3 godzinnej wycieczce, w Energilandii też ( choć tu z pomocą spacerówki wzięliśmy awaryjnie i przydała się wieczorami po Krakowie życie nam ratowała ). Upały były ogromne w czwartek jak wyjeżdzaliśmy z Krakowa na trasie powrotnej miejscami termometry pokazywały 40C)
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Elinka 09:12, 16 sie 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
O widze ze sie minelysmy. Ja tez w energylandii bylam i Krakowie ale tydzien wczesniej.a powiedz odwazylas sie na jakas ekstremalna "karuzele" wejsc bo ja to raczej strefa bajkowo familijna
____________________
elinkowy-ogrod
BasiaLT 09:40, 16 sie 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ech... jak ja dawno nie byłam w Tatrach... widać że mieliście piękną pogodę. Śliczne, energetyczne fotki, i te z gór ale z urodzin również. Jeśli tort smakował tak samo jak wyglądał to sukces całkowity. Fajny pomysł na jego przyozdobienie
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Makusia 10:47, 16 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ale fajne wakacyjne zdjęcia! Tatry piękne są- co tu dużo mówić- nasze polskie
Najazd Dzieciaków niezły ogród przeżył- no i Ty
Koniec urlopu w tym roku, czy to preludium tylko było?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
ren133 11:35, 16 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AngelikaX napisał(a)



i kilka fotek z ogrodu, co by nie było wątek ogrodowy, więc wśród rozbieganych dzieci na pewno dojrzycie co nie co





Mega widoczek imprezowo-ogrodowy!!!!!!!
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
pawel_snopek 11:53, 16 sie 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Obejrzałem Twoją wizytówkę i stwierdzam że masz piękny ogród, trawy, byliny. Kolory wrzosów masz cudne, topiary z cisa wymiatają Mam jedno pytanie co to jest za krzewuszka przy wydmuchrzycy piaskowej tak pięknie się przebarwiła jesienią?? Pozdrawiam i będę zaglądał częściej
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Kawa 11:55, 16 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Angela 100 lat dla synka

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AniMa 13:19, 16 sie 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wątki znowu odżywają po urlopowych ciszach.

My wróciliśmy o 3 nad ranem i po wypakowaniu się z auta też pierwsze co po dopieszczeniu kota to spacer po ogrodzie. Maciejka niesamowicie pachniała....koszmar chwastowy zobaczyłam dopiera rano....jeszcze nie ogarnięty
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies