Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

MirellaB 07:50, 07 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Z hacone masz rację. Koniecznie posadź zieloną. Ja kupiłam All Gold i posadziłam między tujki danica i mi się nie podoba
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Makusia 09:59, 10 paź 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Czyżby zamiatarka Cię wciągnęła do tego stopnia, że nie masz czasu na forum zajrzeć? Czas na zakup wybrałaś bardzo celnie- można chyba na okrągło jej używać
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AngelikaX 11:38, 10 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makuś zamiatarka świetnie się sprawdza, użyłam dwa razy przed wichurami... super zbiera piasku ani grama na podjeżdzie u mnie spokojnie w skarpetach można hasać
Potem się troszkę pochorowałam i obecnie jestem w szpitalu... dziś eM przywiózł mi neta i laptopa więc mogę troszkę do świata wrócić
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Margerytka40 11:41, 10 paź 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Przykre wieści Andżeliko,mam nadzieję że to nic poważnego. Zdrówka życzę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AngelikaX 11:47, 10 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Weekend nie byl kolorowy, teraz czekam na wyniki z tomografii mam nadzieję, że będzie ok
choć czuje się dużo lepiej i już mnie nosi tak, że o cebulach myślę co w domu czekają i na poczcie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:50, 10 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
MirellaB napisał(a)
Z hacone masz rację. Koniecznie posadź zieloną. Ja kupiłam All Gold i posadziłam między tujki danica i mi się nie podoba



Mirello a czemu Ci się nie podoba, skoro masz tam zielono bez dodatków żółty powinien być fajnym dopełnieniem

u mnie przy bordowych żurawkach i jasnych ML mógłby się zrobić mały jarmark
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
11:51, 10 paź 2017
AngelikaX napisał(a)
Makuś zamiatarka świetnie się sprawdza, użyłam dwa razy przed wichurami... super zbiera piasku ani grama na podjeżdzie u mnie spokojnie w skarpetach można hasać
Potem się troszkę pochorowałam i obecnie jestem w szpitalu... dziś eM przywiózł mi neta i laptopa więc mogę troszkę do świata wrócić


zdrowia życze ...szpital to zło konieczne ...obyś szybko do domu wyszła
AngelikaX 11:53, 10 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
MirellaB napisał(a)
Główkowate między stożkami posadziłaś hmmmm- no nie wiem czy będziesz zadowolona. One ładne są w początkowej fazie zielono-fioletowej prosto stoją, a potem jak są całe w rozkwicie to się wyginają na wszystkie strony no i te liście mało efektowne. Moim zdaniem najlepiej je sadzić za czymś wyższym lub głębiej na rabacie.



Czy liście jak będą brzydkie mog ściąc jak w przypadku innych czochów? Centralnie przed nimi będą zielone hakone.... za krańcowymi stożkami beatlesy może trochę je przykryją te liściory... no nic jak nie będa mi się podobać to wywale je stąd

Nigdy nie miałam głowkowatych... sugerowałam się Joli przy tarasie ma w takim małym kwadracie i pięknie wyglądały
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:55, 10 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
eee_taam napisał(a)


zdrowia życze ...szpital to zło konieczne ...obyś szybko do domu wyszła



Dzięki Justyś Fakt kuku można tu dostać, zwłaszcza bez umilaczy typu net, filmy, laptop...

Nie chcę krakać ale do piątku to pewnie minimum tu pobędę, zobaczymy czas pokaże
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:56, 10 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Margerytka40 napisał(a)
Przykre wieści Andżeliko,mam nadzieję że to nic poważnego. Zdrówka życzę


Z wrażenia nie podziękowałam, co teraz czynie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies