Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 15:00, 03 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makao_J napisał(a)
Sporo tych czosnków tam nasadziłaś. W dużych ilościach wygląda o wiele lepiej niż tak jak ja mam - po 10szt. To zdecydowanie za mało by miało efekt ale u Ciebie będzie szał



Zobaczymy wiosną
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 15:02, 03 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Magleska napisał(a)
Bardzo elegancko się frontowa prezentuje ,a wiosną z taka ilością cebulowych ,to dopiero będzie szał
Beatlesy też tak dzieliłam do przedogródka mam nadzieje ,że mi sie tak rozrosną jak Twoje przy kręgu
Ech .....cudnie masz
Przyszła Ci ta zamiatarka ? Ja dziś piasek dosypywalam do kostki brukowej i wszędzie piach .....ale za tydzień, jak się uleży w szczelinach - to będzie co zamiatać



Dziękuję :*

Beatlesy na pewno przybiorą (moje 3 lata mają tylko )

Zamiatarka przyszła, nie rozpakowana jeszcze - deszcz pada, a chciałam od razu testować... buuuu
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 15:04, 03 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Wczesne sadzenie cebul ma zdecydowanie jedną wadę - kusi kolejnymi zakupami

Została mi tylko 100 do posadzenia, wiec się dziś skusiłam - w necie promocje 50% - i jak tu nie kupować
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
15:12, 03 paź 2017
Angelika podzieliłaś teraz beatelsy? Rozcinałaś nożem?
AngelikaX 15:18, 03 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Tak - jak się udało to rozrywałam, jak mocno zbite to nóż pomagał
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
15:37, 03 paź 2017
Kurcze chyba też się pokuszę
polinka 14:23, 04 paź 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
AngelikaX napisał(a)
Dziękuję Poli Dziś już nie tak ładnie za oknem - pochmurno i deszczowo

Przy okazji zapytam Cię o rdze na beatlesach (chyba je dopadła) prysnęłam parę dni temu topsinem - powtorzyć za 10 dni?




Mazan polecił mi Tebu na rdzę. Z Topsinem zapytaj Navi
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
iwka 14:40, 04 paź 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
AngelikaX napisał(a)



Dobrze wykalkulowałaś moje brzozy były patyki ale wysokie ( 4-5m czyli mniej więcej tak jak teraz) Foto wkleiłam wyżej

Jakie wysokie masz na oku?
nie mam właśnie muszę się rozejrzeć za trochę grubszymi, patrzyłam w jednym ogrodniczym to mają takie hihi jak palec może pieńki, cienizna. W drugim pytałam to babka mówi że raz sprowadzali na indywidualne zamówienie

morał jest taki, że będę zamawiać i przywozić z daleka
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
inka74 14:45, 04 paź 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
) to raczej nie wczesne sadzenie cebul bo to akurat w czas - tulipany sadzi się od mniej więcej połowy września - a bardziej za mało ich kupiłaś jeżeli masz jeszcze miejsce na inne W sumie dobra strategia - teraz jest taniej choć i mniejsze już cebule sprzedają.

Ja za to kupiłam za dużo - dwa razy policzyłam te same rabatki i ... tak jakoś wyszło samo bo jeszcze na wyprzedaży w L dokupiłam niepotrzebnie. Teraz wszystkie możliwe już miejsca będę musiała obsadzić łącznie ze skrzynkami na balkonie co też chyba będzie miało swój urok. I tak na tarasie będę robiła miejsce ze styropianem na donice z różami to i skrzynki z tulipanami tam wsadzę. Może zimę przetrwają.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
AngelikaX 11:08, 05 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Iwonka chodziło mi, że za szybko uporałam się z tematem... mam spokojnie jeszcze dwa miesiące

Oj to poszalałaś będzie czad wiosną u Ciebie

ps. Miejsc na obsadzanie mam sporo jeszcze, ale póki nie jestem przekonana na 100% nie sadzę w danym miejscu, poza tym co będę robić za rok, dwa, trzy jak wszystko naraz posadzę, a ręcę i tak będą mnie świerzbić
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies