Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

agnieszka_m 12:03, 03 lut 2017


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Fajny pomysł z tymi półeczkami na okno
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Milka 12:38, 03 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nowalijka napisał(a)
Dzięki za odwiedziny. Cieszę się, że w tych bólach był prawie każdy z nas. Dla mnie jest najgorsze nie to, że czegoś nie zrobię, nie wykopię, nie przesadzę, ale to, że sezon ogródkowy tak szybko ucieka. I czego nie zrobię, nie posieję i nie posadzę w danym roku, to opóźniam jego istnienie i rozwój o rok

Wszyscy tak mamy, ale daj na luz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mirkaka 20:29, 03 lut 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Witam krajankę

Popieram dziewczyny z wyrzuceniem wszelkich płotków i malowaniem altanki .
Elu, miechunkę mam w ogrodzie, jeśli chcesz to dam Ci jej kłącza, będziesz miała już tej jesieni lampiony Werbena sama mi się wysiała i liczę że w tym roku również będę miała mnóstwo jej siewek więc też mogę się z Tobą podzielić. Mam też kokoryczkę i serduszkę okazałą jeśli chcesz ? Trochę mam zeszłorocznych siewek jeżówek więc już będą kwitnąć w tym roku,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Nowalijka 21:48, 03 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
zoja napisał(a)


Elu musisz dac na luz - nie da sie zrobic wszystkiego! stres Cie zje a ogrod ma byc przyjemnoscia - trzeba sie zatrzymac zeby moc dostrzec piekno

M.dnia!

Zoja, niestety ja nalezę do takich co dają się zeżreć stresowi (nadciśnienie...)
Wychodzę z założenia, że jak zrobię to wtedy mogę się cieszyć. Wiem, muszę zmienić podejście.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:50, 03 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
violka171 napisał(a)

spraw sobie taka półeczkę jak masz mało miejsca na parapecie
najprostsza, zbita z resztek plyt meblowych,dostaniesz je w castoramie

Hmm, rewelacja, muszę zadziałać, jest to rewelacyjne rozwiązanie.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:54, 03 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
mirkaka napisał(a)
Witam krajankę

Popieram dziewczyny z wyrzuceniem wszelkich płotków i malowaniem altanki .
Elu, miechunkę mam w ogrodzie, jeśli chcesz to dam Ci jej kłącza, będziesz miała już tej jesieni lampiony Werbena sama mi się wysiała i liczę że w tym roku również będę miała mnóstwo jej siewek więc też mogę się z Tobą podzielić. Mam też kokoryczkę i serduszkę okazałą jeśli chcesz ? Trochę mam zeszłorocznych siewek jeżówek więc już będą kwitnąć w tym roku,

Witaj
Mirko, może to zbyt zachłanne z mojej strony, ale przyjmę każdą roślinkę i obiecuję, że będę się nią opiekować. Chętnie skorzystam z Twojej życzliwości
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:56, 03 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Milka napisał(a)

Wszyscy tak mamy, ale daj na luz

próbuję, ale nie wychodzi mi to
Tak sobie nie raz myślę, że człowiek bastuje dopiero wtedy, jak jest już za późno.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
makadamia 09:07, 04 lut 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Elu - miechunki nie polecam, chyba że gdzieś daleko, z tyłu, gdzie się nie będzie rzucała w oczy.

Miechunka bardzo się rozrasta kłączami, tworzy luźne, mało atrakcyjne chaszcze i dopiero te lampiony są w miarę ładne ale też raczej w bukietach niż na rabacie.

Też się na nią skusiłam, a potem walczyłam z nią kilka lat, zanim się jej pozbyłam
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Nowalijka 09:34, 04 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
No właśnie. Caly urok w tych lampionach. Dzieki ze ostrzegasz. Posieje ja w "bezpiecznym" miejscu.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Jana 09:55, 04 lut 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Nowalijka napisał(a)

próbuję, ale nie wychodzi mi to
Tak sobie nie raz myślę, że człowiek bastuje dopiero wtedy, jak jest już za późno.
witaj też tak mam ale wszystkie Twoje imienniczki są takie i mówię to z własnego doświadczenia miechunkę wysiewałam z nasion ale mi nie wzeszła
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies