Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Hogata 09:58, 22 maj 2018


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Mala_Mi napisał(a)

Agata..to był wpis o ogrodzie Pszczółki

O swoim mogę napisać ze się zmienił ... a raczej zarósł ..


No wiesz! Strasznie krytyczna jesteś do swojego ogrodu. Czepiasz się szczegółów
Jest piękny!!! I nie pisze żeby tylko napisać. Bo byłam i widziałam na własne oczy.
Zapomniałam ci napisać. Miałam w tamtym roku gościa z Anglii i pokazałam mu twój ogród, był zachwycony.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Mala_Mi 10:01, 22 maj 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)
Jakiego itoha kupiłas?


Cora Luise.... widziałam ileś odmian w kupie.. krzaczki maja tak zgrabne, że dla liści mogę je uprawiać..
To mam już chyba 7 itohów... z ciężkim sercem ale muszę poprzesadzać piwonie i pogrupować rodzajami...


I oczywiście przykleiła się nowa Laura Dessert.. a zajechałam koleżance kupić piwonię .. nie mogę zajeżdżać do bylinowego... i nowe odmiany jeżówek chociaż mówię nowych nie kupuje.. Na razie nie kupiłam

I laurki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:03, 22 maj 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Miało być 5 minut... macham i uciekam..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anka_ 10:15, 22 maj 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mala_Mi napisał(a)
W cieniste miejsca pakuję paprocie.. są bezobsługowe i nie żrą tego robale..

Wczoraj widziałam Długosza.. boski... już szukam na nie miejsca .. a cienistych miejsc mam coraz więcej
Widziałam Narecznica samcza Dryopteris filix-mas Linearis Polydactyla i też kupiłam.. ale nazwy to nigdy nie zapamiętam.. nie ma takiej opcji..

Takie coś śmieszne kupiłam też.. nazwy na razie brak ale dostanę..

To na fotce to chyba Wietlica samicza ‘Frizelliae’. Ja zdecydowanie muszę dokupić paproci.

Co do długosza to równie dobrze ma się na pełnym słońcu. U mnie rosną na patelni, ale ma wilgoć w nóżkach. Cudowne są.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
abiko 10:18, 22 maj 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8417
Kurcze chyba muszę jednak jechać do bylinowego
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
malgorzata_s... 11:24, 22 maj 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Aniu fanaberie nasze to lek na całe zło Też nie potrzebuję psychiatry dzięki chabaziom i ryciu Dzieci moje też lubią tylko posiedzieć w ogrodzie a syn to stwierdził jak go zmuszałam parę lat temu do koszenia że powinnam wszystko zaasfaltować i kfiotki w doniczkach se postawić.Nie zmuszam więc i robię sama bo to moja odskoczniaCieszę się tylko że mam mały ogród a nie jak chciałam kiedyś 30 po wejściu na O arów
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kasiek 21:04, 22 maj 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Mala_Mi napisał(a)

Ogród to moja fanaberia, ja tu mieszkam nie oni.. ja sobie nasadziłam kfiotków i krzaczków.. Podoba się im to , ale .. wolą spędzać inaczej czas niż ryjąc w ogrodzie i maja do tego prawo.
Nie mam prawa żądać od rodziny by obsługiwali moje fanaberie. Ja ich po prostu rozumiem.. a że mam czasami żal???.. ale to raczej żal że nie podzielają pasji ogrodowej. Mają do tego prawo..
Ogród i psa ma się tylko dla siebie.. tego się nie ma dla rodziny a tym bardziej dla dzieci


Genialnie! Piękne słowa , bardzo mądre - aż mojemu eMowi pokazałam!

Uwielbiam czytać Twój wątek - od zawsze! I ta szczerość jest taka naturalna, niesamowita jesteś...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Mala_Mi 22:13, 22 maj 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasiek napisał(a)


Genialnie! Piękne słowa , bardzo mądre - aż mojemu eMowi pokazałam!

Uwielbiam czytać Twój wątek - od zawsze! I ta szczerość jest taka naturalna, niesamowita jesteś...


Ja tylko głośno myślę

Moje ulubione piwonie... chociaż Itohy zaczynają wybijać się na pierwsze miejsce...

I moje Coral Sanset (ręka dla pokazania wielkości ) i jak zmieniają kolor..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:38, 22 maj 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aniu fanaberie nasze to lek na całe zło Też nie potrzebuję psychiatry dzięki chabaziom i ryciu Dzieci moje też lubią tylko posiedzieć w ogrodzie a syn to stwierdził jak go zmuszałam parę lat temu do koszenia że powinnam wszystko zaasfaltować i kfiotki w doniczkach se postawić.Nie zmuszam więc i robię sama bo to moja odskoczniaCieszę się tylko że mam mały ogród a nie jak chciałam kiedyś 30 po wejściu na O arów


Pasja pomaga..... obowiązek i mus zabija..

I piękna Hilary... jakie piękne krzaczki z tych itohów, niewysokie, zwarta kopułka.. miód malina.. tylko dlaczego takie drogie



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:41, 22 maj 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
abiko napisał(a)
Kurcze chyba muszę jednak jechać do bylinowego


I do Bylinowego to po drodze masz mnie

Ja sobie kupiła białe jarzmianki.. zawilce pełne.. miejsce po koreankach szybko zagospodarowałam
3 RH, 5 róż, kilka bylin, przesadzone hortka, 2 nowe hortki.. i klops.. więcej nie wejdzie..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies