Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

agata19762 13:50, 27 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Marzenko czym masz obsadzony słup ??? tak ładnie zarośnięty....
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
marzena 22:53, 28 sie 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ania monte, no podlewam, podlewam i non stop kontroluję poziom wody w studni... 'angielsko jest' ? to miło mi

Richie, no coś lub kogoś trzeba było tam wstawić... no trochę sie rozrosło, ale wciąż walczę o to, aby rośliny mi nie padły...

Karol

babka no, o bujności i walce o rośliny już napisałam powyżej...
a wisteria tworzy tylko masę liściową, w ogóle nie kwitła w tym roku ! ( była b. mocno przycięta, może dlatego bez kwiatów)

Milka miło, że Ci się podoba... dzięki za 'projektantkę' - no staram się tak wymyślać, aby mi się podobało...wiele razy zmieniam też różne układy w ogrodzie
a ten szpaler ( rosnących jak chcą) drzew to cyprysiki groszkowe odmiana Plumosa, ukorzeniane przez M, sadzonki z pięknego parku przydworskiego

Agata, ten słup obrośnięty jest winobluszczem trójklapowym, lubię ten widok w każdej porze roku, oprócz zimy - po opadnięciu pięknie przebarwionych jesienią liści widać łyse słupy ( a właściwie poplątane pnie na nich)

a teraz raczej rzadko pokazywana przeze mnie lawenda przy murze, przycięta już chwilę temu...


____________________
marzena O....!
mira 23:34, 29 sie 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Marzenko jak fajnie że dziś mogliśmy mieć taki fajny dzień. Dziękuję za spotkanie. Lubię te nasze spotkania i chodzenie po ogrodach. Tym razem nie udało się być u Ciebie ale to jeszcze nadrobimy.



tym razem nie udało się nic uszabrować bo jak takiego klona skubnąć


____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
marzena 00:00, 30 sie 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Mira, ja też barzdo dziękuję, właśnie napisałam to u Ciebie
ja też lubię te nasze spotkania i cenię je sobie, a u mnie oczywiście też będzie, pewnie, ze wszystko nadrobimy !

dzisiaj wszyscy mieli po tym naszym spotkaniu dodatkowe swoje inne zajecia czy też następne spotkania/odwiedziny, wiec było szybko ale owocnie pod każdym względem

a tu u mnie dzisiaj rodzinne zabawy...

____________________
marzena O....!
Mala_Mi 08:46, 30 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzena... dzięki temu, że do Ciebie nie dojechaliśmy będzie okazja drugi raz się spotkać
Nie byłam u Ciebie od miesiąca i ..aż zawiesiłam się na rabacie pod murem.. rabata PRZEPIĘKNA. Zastępstwo za malwy też udana kompozycja, ale znając tego "kwiatuszka" to długo w miejscu nie porośnie.

Bardzo podoba mi się stwierdzenie, że blinówka to taka nieustanna zabawa

A to dowody, że kwiatuszek w miejscu nie ustoi




Jak miło spotkać kogoś kto bardziej gestykuluje ode mnie

Ależ bajerowałyśmy coś widowni
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 08:50, 30 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jesteś chodzącym wulkanem pozytywnej energii
Teraz zrobimy najazd do Ciebie




I czary mary... nad żabą
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 23:11, 30 sie 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Przyszłam podziękować za czyśca /wielką kupę/, na razie w wiadrze z wodą będzie idealnie pasował do mojej róży, jak posadzę to pokażę bo to świetne połączenie.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
nicol21 15:28, 31 sie 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Ależ miło i sympatycznie spędzacie czas! Tylko pozazdrościć!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Agania 18:00, 31 sie 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Czy z rodzinką czy z ogrodowiskiem zabawa jest zawsze na 102
Pozdrawiam Marzenko
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
marzena 00:03, 02 wrz 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
w ogrodzie nic nowego...czekam na deszcz, ma podobno popadać w czwartek...

teraz zakątek, którego prawie nie podlewam...
a traw i werbeny to już zupełnie nigdy...i nieźle rosną





szerszy widok, no limki codziennie dostają wodę, inaczej padłyby, są jeszcze młode i dbam o nie specjalnie...


____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies