Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

anika 20:05, 21 mar 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
No rzeczywiście awatarek w okularach Ciski super, zdrowe, mają sporo malutkich gałązek bocznych. Mój mąż powiedział, że jakieś takie chudzielce kupiłam Przytniemy i zobaczymy co będzie. Czyli jednak 70szt. Pozdrawiam ślicznie Fajna wycieczka i odpoczęłam od moich małych rozbójników
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Krys 20:06, 21 mar 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
Zakupy zrobione Dopiero wróciłam... jednak to jest kawałek drogi..
Miło pogawędziłyśmy z Anią, kupiła też sama trochę cisów
Ja nabyłam 70 sztuk w końcu, na 35 mb żywopłotu będę sadzić co 50 cm.
Naprawdę ładne, ok 60 cm wysokości, lekko rozgałęzione. A rozgałęzią się bardziej jak je ciachnę o połowę jak radził pan ze szkółki

Wielkie sadzenie może w sobotę... Rosły w doniczkach, więc nie ma pośpiechu. Ale się cieszę!
Jutro zrobię fotki. Dzisiaj w sklepie z wrażenia nie zrobiłam...

pozdrawiam.


Karolina w jakiej cenie kupowałyście cisy ?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 21:52, 21 mar 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu - taniutko, 4,49 zł/szt
Aniu wróciłam się bo zapakowałam 49 cisów zamiast 50. Sprzejadąca dała mi ten ostatni i spytała w jakich odległościach będę sadzić. Pogadałyśmy trochę i powiedziała że co 40-50 cm się powinno, bo to kolumnowe, a może jakiś po drodze wypadnie. I uradziłyśmy że na 35mb kupię 70, więc dokupiłam jeszcze 20. Wyjechałam stamtąd jak już ciemno się robiło...
Mój M nic nie stwierdził, bo już ciemno było. NBo chudzielce, ale zobaczysz różnicę za rok
____________________
Mój nowy ogródek
anika 22:03, 21 mar 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Są chudziutkie ale śliczne bo zdrowe. Patrzę na jednego cały czas bo córka sobie zażyczyła żeby został na biurku w jej pokoiku, reszta na balkonie. Ja je dość nisko zetnę po posadzeniu. Dużo o nich teraz poczytałam i na 100% się rozkrzewią - mają to w genach Fajny zakupik a jeszcze fajniej wiedzieć z kim się pepla
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Krys 23:16, 21 mar 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Oj to rzeczywiście taniutko
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 08:26, 22 mar 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aniu, Krysiu -

Aniu - link do mojego domku i historii jego wykanczania na Muratorze:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?117506-Wykanczamy-sie...-i-nasz-Dom-na-wzgorzu-2-Pabianice

Pozdrowka! Milego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
anika 08:28, 22 mar 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Dziękuję za linka, teraz to już na pewno dzieci będą głodne chodziły Jest co czytać
____________________
Radosna twórczość Ani :)
popcorn 08:30, 22 mar 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171

nie wszystko na raz, pisalam to ze 2 lata
____________________
Mój nowy ogródek
anika 08:37, 22 mar 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Kurcze, tak szczegółowo wszystko opisane, że już się czuję jakbym tam była osobiście Czytania dużo. Fajnie trafiliście stan surowy - czy to jest cegła? Wiecie dlaczego właściciel sprzedawał?
____________________
Radosna twórczość Ani :)
popcorn 08:44, 22 mar 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aniu dzień w dzień coś się działo i pisałam
Material to pustaki ceramiczne (z tego materialu co cegly, ale o wlasciwosciach izolacyjnych - z komorami powietrza w srodku) z Plecewic (ceramika Plecewice). Gosc sprzedawal bo mial tam mieszkac z corka, a corka w trakcie budowy sie rozwiodla... i nie bylo komu wykanczac, a dla 2 starszych osob dom byl za duzy... wiec zostali w blokach w Pabianicach.
A my sobie mieszkamy
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies