Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój ogrodowy pamiętnik 22:12, 20 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Wrzucam fotkę glediczji przy okazji z zapytaniem co ja powinnam z nią zrobić jeżeli chodzi o cięcie. Ma w zasadzie 2 długie pędy, które gdybym w zeszłym roku nie podwiązała do góry to leżałyby chyba na ziemi.
Przyciąć je czy zostawić czy jeszcze jakoś inaczej je poprowadzić?
Taki egzemplarz kupiłam i teraz mam zagwostkę.



Patrząc na moją jak jest prowadzona to te dolne bym obcięła, ale oczywiście nie teraz. Zobacz u mnie i sama zdecyduj. Dobrze że kupiłam taką dużą bo też nie mam pojęcia jak ją przycinać
Ogród z uśmiechem 22:12, 20 maj 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
jolanka napisał(a)




Sliczne widoki u Ciebie. Orliki i kukliki piekne. Swietnie, ze stworzylas taki fajny azyl dla ptakow.
Zdjecie musialam zacytowac, bo dziecko biedronki sie zalapalo na zdjecie

Słoneczny Ogród 22:12, 20 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Nad oczkiem
szukajcie
1 ptak

2 ptaki

3 ptaki

4 ptaki
To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:12, 20 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Roocika napisał(a)
Haniu a Ty "lubisz" te bialoobrzeżone derenie. Zastanawiam się czy ja polubię takie dwukolorowe liście? Wiem, że są popularne ale wciąż się waham.


W masie bym ich nie sadziła, ale jako akcencik świetnie się sprawdza.

Dereń Elegantissima to ta jasna plama.



Pstrolistne rośliny należy sadzić z umiarem. Ich zbytnie zagęszczenie może być nieprzyjemne w odbiorze. Dobrze tez jest dobrać im neutralne tło.Tak myślę.
Jeżówkowe-Love 22:12, 20 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Dominika11 napisał(a)
jakie tam hektary ...

a jaką masz odmianę ??? jeżeli miałabyś na zbyciu to chętnie przyjmę


Odmiana nn wysiane w tamtym roku ładne są niedawno pokazywałam je


Domi jak chcesz to Ci wyślę ale to będą dosłownie 3 sadzonki 3 zostaną dla mnie nie wiem czy to opłaca się wysyłać ? chyba ,że coś Ci dorzucę ale co ?
Dębowe zakątki 22:09, 20 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Uwielbiam czas kwitnącej macierzanki


Słoneczny Ogród 22:09, 20 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Koło tarasu



Słoneczny Ogród 22:08, 20 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Wczoraj ładnie popadało, co mnie bardzo ucieszyło, bo z tydzień juz nie padało.



Słoneczny Ogród 22:06, 20 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
A u mnie na skalniaku azalie zaczynają rozkwitać.




Ogród niby nowoczesny ale... 22:02, 20 maj 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Magda70 napisał(a)
Na ścieżce stipa już zaczyna kwitnąć




Ale daje! Pięknie!

Moja ledwo zazieleniona...
Dębowe zakątki 22:01, 20 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Agania napisał(a)

Bukiet robi wrażenie, piękny
Bodziszek żałobny ma super burgundowy kolor, czy on jest wysoki?
Jak gęstością kwiatów na krzaczku i ile czasu go masz?

Dziękuję
To prawda ma piękny kolr kwiatuszków.Może tylko z daleka nie tak widoczny jak u innych bodziszków.
ale i liście ma ciekawe.
Wysoki z kwiatami taki na 30 cm.




Ogród niby nowoczesny ale... 21:58, 20 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Na ścieżce stipa już zaczyna kwitnąć


Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 21:58, 20 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Iwona100 napisał(a)
Witam. Co ile posadzić Montanę Raureif?


Cześć Iwona! Poszłam zmierzyć moje kępki - między środkami mam dokładnie 37cm A efekt przy tej odległości wygląda tak, że kępy obecnie ciut na siebie zachodzą. Jak wolisz jednak oddzielone wyraźnie poduszki, to daj nawet 45 cm
Funkie - Hosta 21:55, 20 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Milenium rośnie w oczach i liściach
I Funkia Blue Mammoth też

Second Wind

War Paint

Ogród niby nowoczesny ale... 21:55, 20 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Grrabowo-rozplenicowa



Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 21:55, 20 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
sarenka napisał(a)
Kasiu, masz u siebie mikołajki prawda? Pokazesz mi jak on teraz wygląda? Miałam go posadzonego a chyba zaginął :/

Edit. Nie wiem czy to mikołajek, jak dla mnie ma on kwiaty podobne jak oset.

MIałam tylko 1 sztukę no i własnie czekam aż się cokolwiek rozpoznawalnego pojawi - niby mam jakieś listki orientacyjnie w miejscu, gdzie miałam mikołajka, ale nie wiem czy to nie chwast - na razie nie ruszam - tak zgodnie z tym , co udało mi się odszukać w necie, to chyba się zgadza

A wygląda tak:
Dębowe zakątki 21:53, 20 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
karo napisał(a)
Śliczne hosty, bardzo je lubię.
Pozdrawiam

Ja też bardzo lubię hosty
A wiosennen są takie soczyste, innne ..

Milenium rośnie w oczach i liściach
I Funkia Blue Mammoth też

Paradise Glory dopiero nabiera kolorków

Second Wind

War Paint


Choroby i szkodniki bukszpanów, bukszpan - Buxus 21:52, 20 maj 2020

Dołączył: 20 maj 2020
Posty: 1
Do góry
Opanowałem gąsienice ćmy to teraz przyleciało to. Ktoś wie co to jest? Mam wrażenie ze uszkadzają liście od spodu.
Ogród niby nowoczesny ale... 21:48, 20 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Stipa w zachodzącym słońcu...za późno zabrałam się za robienie zdjęć niestety...




Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:47, 20 maj 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
I klony dwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies