Patrząc na moją jak jest prowadzona to te dolne bym obcięła, ale oczywiście nie teraz. Zobacz u mnie i sama zdecyduj. Dobrze że kupiłam taką dużą bo też nie mam pojęcia jak ją przycinać
Sliczne widoki u Ciebie. Orliki i kukliki piekne. Swietnie, ze stworzylas taki fajny azyl dla ptakow.
Zdjecie musialam zacytowac, bo dziecko biedronki sie zalapalo na zdjecie
W masie bym ich nie sadziła, ale jako akcencik świetnie się sprawdza.
Dereń Elegantissima to ta jasna plama.
Pstrolistne rośliny należy sadzić z umiarem. Ich zbytnie zagęszczenie może być nieprzyjemne w odbiorze. Dobrze tez jest dobrać im neutralne tło.Tak myślę.
Dziękuję
To prawda ma piękny kolr kwiatuszków.Może tylko z daleka nie tak widoczny jak u innych bodziszków.
ale i liście ma ciekawe.
Wysoki z kwiatami taki na 30 cm.
Cześć Iwona! Poszłam zmierzyć moje kępki - między środkami mam dokładnie 37cm A efekt przy tej odległości wygląda tak, że kępy obecnie ciut na siebie zachodzą. Jak wolisz jednak oddzielone wyraźnie poduszki, to daj nawet 45 cm
MIałam tylko 1 sztukę no i własnie czekam aż się cokolwiek rozpoznawalnego pojawi - niby mam jakieś listki orientacyjnie w miejscu, gdzie miałam mikołajka, ale nie wiem czy to nie chwast - na razie nie ruszam - tak zgodnie z tym , co udało mi się odszukać w necie, to chyba się zgadza