Daleki od ideału.....
20:54, 18 maj 2020
Takie rodniki są w ogrodzie od jakiegoś czasu
A taką skrzynię zrobiłam w tym sezonie, jeszcze małe ale mam nadzieję że się rozrosną.
I nowy gość w ogrodzie.
A taką skrzynię zrobiłam w tym sezonie, jeszcze małe ale mam nadzieję że się rozrosną.
I nowy gość w ogrodzie.

