Pracujemy do zachodu

Przymrozki niestety, nie ominęły...cukinie już 3 raz będę chyba sadzić, dalie świeżo wsadzone nowe- listki podmarznięte, stare jeszcze nie wsadzone, tylko wydobyte z piwnicy....
Grujeczniki powoli wypuszczają nowe listki po kwietniu. Majowe chyba nie ruszyły ich ponownie. Okaże się.
Wczorajszy zachód, ziąb był straszny.